Ahoj, je tu další možnost vyzkoušet a objednat oddílové oblečení od firmy Noname. Zároveň také konečně přišly podkolenky Haven. Informace o zkoušení oblečení a distribuci podkolenek najdete níže.

Budeme tradičně objednávat bundy, kalhoty, dresy, dederonové kalhoty a elasťáky. Nově také oblečení na sprint a podkolenky. Zkoušení proběhne v následujících termínech v šatně na Biřičce:

6.5. v 19:00, 8.5. ve 14:00, 14.5. v 19:00. Zkušební sadu vezmu i na ŽA, ŽB do Sušice. Pokud si někdo žádný z termínů nevybere, tak se se mnou může přes mail dohodnout, ale zkuste si prosím raději vybrat jednu z nabízených možností. V těchto termínech budu mít s sebou také podkolenky Haven, takže kdo si je objednal, může si je vyzvednout.

Při zkoušení si zapamatujte, nebo napište své velikosti, které si následně zapíšete do této tabulky. V ní najdete i další potřebné informace. Poslední zkoušení bude možné 17.5. v Sušici, tento den bude zároveň i deadline pro objednávky.

Případné dotazy směřujte na můj mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript