Bojovka bude a bude trochu jiná než bylo poslední roky zvykem. Téma je lehce nekonkrétní: sedum pé. Co od toho můžete čekat?

Trvání: Nejlepší týmy by mohli být v cíli okolo 14-15h. Opozdilci možná až po tmě. Dětská trať zabere cca 3 hodiny.

Potřebné vybavení: tužka, papír (i toaletní), kalkulačka (stačí úplně obyčejná), buzola, krátký provázek (20 cm stačí), špendlík, pravítko, světlo (doporučujeme elektrické, ale romanticky založené skupiny mohou použít i svíčky), občerstvení všeho druhu

Týmy: velikosti se meze nekladou, doporučujeme více než dva a méně než deset

Téma: Bojovka se týká nějakých "pé". A víte, že jich je sedum. V klidu se posaďte, udělejte si pohodlí a zamyslete se, kolik krásných věcí, začínajících na pé dělá váš život lepším, krásnějším a hodnotnějším. Třeba Pivo. Bylo vybráno sedm těchto skvělých pé-věcí, které vás budou v nadcházející bojovce provázet. Mystérium sedmi pé odhalíte postupně až během sobotní hry. Ale už teď byste si měli připravovat kostým. Protože téma hry není úplně konkrétní, je na vás, jakou pé-vychytávku bude váš převlek představovat. Můžete se domluvit v týmech a udělat několikadílné pé-kostýmové kompozice na vybrané téma. Nejlepší invence bude řádně oceněna!

V případě relevantních inteligentních dotazů se neváhejte obrátit na hlavní organizátory Zelího a Mamuta.

Aktualizováno (Úterý, 28 Říjen 2014 13:40)