Dan si vyběhl ve slovenské Izře titul mistra Slovenska na KT v mladších dorostencích, v nedělních štafetách jsme též nevyšli naprázdno: Bára veze stříbro a Matěj bronz. Jaké jsou další výsledky? Viz níže.

Čtyři naši dorostenci pokračovali po MČR ve sprintu s dorosteneckým výběrem na Mistrovství Slovenska na KT, ve sprintu a ve štafetách v okolí Izry. Skvělou fazonu potvrdil ziskem titulu na krátké trati v M16 Dan. Ve sprintu skončil těsně pod bednou 4., Šimon ve stejné kategorii obsadil 14. respektive 19. příčku. Ve starším dorostu Matěj 15. na KT, 11. ve sprintu, Bára v mladších dorostenkách 10. na KT a 7. ve sprintu. Janka Macinská (na Slovensku hájící barvy Klub OB Akademik TU Košice) zvítězila na KT a ve sprintu obsadila 2.místo.

Nedělní štafety probíhaly v dorosteneckých kategoriích pod jasnou taktovkou českého výběru ( M18- 8 z 11 týmů českých, D18 všechny týmy české). Stříbro veze v D18 Bára (Chaloupská- Janovská- Vyhnálková ), bronz v M18 Matěj (Mašata- Hirš- Valášek) ve stejné kategorii Dan 4. (Sýkora- Melichar- Vandas), Šimon 8. (Starý- Chvátil- Mielec).

Aktualizováno (Neděle, 11 Květen 2014 13:44)