2011

V jarních měsících roku počet registrovaných členů zřejmě zcela poprvé přesahuje počet 200. A to i přesto, že mnoholetý člen klubu a držitel mnoha medailí, Petr Zvěřina, přestoupil do klubu OK Lokomotiva Pardubice, s ohledem na své již dlouhodobé usídlení v sousedním městě. Naše řady však naopak posilují dva juniorští reprezentanti, Denisa Kosová z Rychnova nad Kněžnou a Jan Petržela z Trutnova. Zatímco Denisa zažívá výbornou sezónu, Honza bojuje pouze s mononukleózou.

Na další početnou výpravu na Tiomilu se poprvé podívalo i několik našich žáků. Ve štafetě OK Hällen běží kromě Terky Novotné i sestra Markéta, skončily sedmé.

Na JMS, které se konalo poblíž Gdynie, skončil Pavel Kubát na klasické trati pátý, štafetě doběhl pro třetí místo. Tereza Novotná vybojovala na sprintu bronz, štafetě vybojovala stříbro. V té běžela druhý úsek Denisa Kosová. Jejím nejlepším individuálním výsledkem zde bylo šesté místo na middlu.

Nominaci na MS dospělých si po dvou letech opět vybojovala Monika Topinková.

2010

Koná se poslední MČR na dlouhé trati (i tentokrát s medailemi pro naše barvy – zlatou pro Petra Losmana, stříbrnou pro Pavla Kubáta, bronzovou pro Terezu Novotnou).

Máme dalšího člena, který na Tiomile vystoupil na bednu, i když (zatím?) jen na velkou, OK Hällen, za který běžela 1. úsek Terka Novotná, skončil pátý.

Na JMS se podařila Pavlovi Kubátovi obrovská senzace - zvítězil v závodě na klasické trati. Tereza Novotná skončila na sprintu „až“ čtvrtá, ale se svoji štafetou vybojovala stříbro, když poprvé na větší mezinárodní akci běžela poslední úsek.

Štafeta Pavla Kubáta skončila šestá.

Tereza Novotná se zúčastnila i čínské série PWT, ve dvou závodech sprintu skončila 7. a 4., na middlu 5.

Kandidatura na pořádání JMS (v podstatě společná se Slavií HK) tentokrát slavila úspěch. IOF nám při svém zasedání během MS v Trondheimu pořadatelství pro rok 2013 přidělila.

Po dvou štafetových medailích z ME dorostu v MTBO v předchozích letech si Martina Lamichová tentokrát již z MS juniorů přiváží z téže disciplíny zlato.

Medaili z MČR klubů pro změnu berou dospělí, tentokrát stříbrnou, když na posledním úseku sváděl Pavel Kubát vyrovnaný souboj s nejlepšími českými běžci, stejně jako o den dříve při závodě štafet, ve kterém vybojoval tentýž výsledek (opět jediná medaile ze štafet). Značně omlazené družstvo dorostu se drželo na medailových pozicích do posledního úseku, nakonec skončilo páté.

Petr Losman byl členem čtveřice, která v kategorii amatérských týmů zvítězila v extrémním závodě Dolomitenmann.

2009

I letos jsme jeli na Tiomilu, výpravy ze zkušenostmi na sever začínají být skoro standardem, skupina dorostu si díky navázané družbě s norským klubem Fossum IF mohla o prázdninách užít ještě jednu.

Na mistrovství světa dospělých (v Maďarsku) nás tentokrát zastupovala Monika Topinková, startovala na sprintu, kde skončila na 31. místě. Markéta Novotná si z ME dorostu v Srbsku přivezla stříbro ze štafet, na sprintu skončila pátá, zúčastnila se však také téhož šampionátu v lyžařském OB (ve Švédsku), kde bylo jejím nejlepším umístěním páté místo na klasické trati. Tereza si z MS juniorů v Itálii tentokrát přivezla medaili, stříbrnou ze sprintu. V juniorské reprezentaci je opět i Pavel Kubát a oba ve svých kategoriích kralují domácí scéně.

Na medailové houpačce na MČR klubů se tentokrát vyhoupli dorostenci a po dvou letech opět vyhráli, dospělí se museli spokojit s bramborovou. Při štafetách berou medaili jen třetí ženy.

Cenu východních Čech jsme (tedy spíše Honza Kubát) zpestřili vyvedenou českou premiérou „orient’show“, rychlého závodu v prostoru uměle postaveného labyrintu.

Neúspěšně kandidujeme na pořádání JMS 2012.

Na následky zranění způsobené při autonehodě zemřela v 26 letech Veronika Běhounová, dlouholetá aktivní a úspěšná členka oddílu.

 

2008

V ČR se po 17 letech uskutečnilo mistrovství světa dospělých, tentokrát s centrem v Olomouci a dějišti jednotlivých disciplín v celém v Olomouckém kraji. Zde jsme měli dokonce dvojnásobnou účast. Pro Petra Losmana se nakonec jednalo o derniéru, na kterou nebude vzpomínat v dobrém – na klasické trati skončil již v kvalifikaci. O premiéru se nakonec jednalo pro Janu Panchártkovou, která byla nominována na klasiku a absolvovala ji na hezkém 21. místě. Na akademickém MS v téže disciplíně skončila osmá, a rozbíhala nakonec stříbrnou štafetu.

Terka Novotná v Götebrogu absolvovala premiérový start na MS juniorů a hned šestým místem na sprintu. Na ME dorostu pak vyhrála sprint a štafeta, kterou rozbíhala, doběhla pátá. Pája Kubát si tentokrát musel na zaznamenáníhodné výsledky počkat.

Mistrovství klubů tentokrát vyhrálo pro změnu družstvo dospělých, při štafetách vystoupili na stupně pouze druzí dorostenci.

2007

Pavel Kubát a Tereza Novotná jedou na mistrovství Evropy dorostu. Oba skončili sedmí na klasice, Pája navíc šestý ve sprintu a Terka rozbíhala vítěznou štafetu. Hvězda obou mladých nadějí stoupá i na domácí scéně, Terka vyhrála mistrovství na krátké i klasické trati i ve sprintu. I Pája získal tři individuální cenné kovy, pouze nižších hodnot. Na prestižním mistrovství klubů získali medaili jen dorostenci, po sedmi letech je ovšem zlatá. Spolu s bronzem štafety dorostenek jsou to první mistrovské medaile v kariéře Markéty Novotné. Třetí skončila i štafeta dorostenců.

Mistrovství světa, které se tentokrát konalo v Kyjevě, se opět účastnil i Petr Losman, tentokrát se mu však vůbec nedařilo. Zopakoval si i finiš na Tiomile za SNO, nyní ale v souboji o bronz nestačil na fenoména nastávajících let, Thierryho Gueorgiou. Na Tiomilu se opět vydala početná oddílová výprava.

Souběžně s Cenou Východních Čech jsme ve Vyhnánově uspořádali MČR na krátké trati a jeden pohárový závod v MTBO.

Do našeho oddílu s počátkem této sezóny přestoupila Monika Topinková, členka reprezentace a v dalších letech i účastnice MS.

2006

S počtem 15 získal náš oddíl nejvíce medailí ze závodů mistrovství v ČR. Podíleli se na nich i Tereza Novotná a Pavel Kubát, kteří tímto, ve věku 14, resp. 15 let, založili své bohaté sbírky mistrovských medailí, navíc takřka symbolicky v disciplínách, které budou i v budoucnu jejich nejsilnějšími – Pája vyhrál klasickou trať, Terka sprint.

Na mistrovství světa v dánském Århusu nás reprezentoval Petr Losman, jeho nejlepším výsledkem bylo 15. místo na klasické trati, štafetě pak dofinišoval na 5. místě, na ME v Estonsku dokonce na čtvrtém, na Tiomile svému hostitelskému klubu opět na medailovém, tentokrát bronzovém. Světový pohár této sezóny uzavřel na 26. místě a vytyčenou hranici 100 bodů překonal o 5 bodů.

Na JMS v Litvě skončila Jana Vaculíková čtvrtá na sprintu. A Franta Vykysalý si doběhl na veteránském MS pro osmé místo v kategorii H75.

Ve Vyhnánově jsme uspořádali MČR štafet a klubů a mnoho medailí zůstalo „doma“ - stříbrná pro družstvo dorostu, bronzová pro družstvo dospělých, zlatá pro šfafetu dorostenek a stříbrná pro ženy.

2005

Oddílová výprava do Švédska, jejímž vrcholem je účast na Tiomile, si připsala mj. 63. místo v závodě mužů, které do roku 2009 zůstalo nejlepším výsledkem českého týmu. Petr Losman tamtéž vybojoval strhujícím výkonem vítězství pro klub Södertälje-Nykvarn Orientering, za který od tohoto roku hostuje na severských závodech (resp. v toto roce zde i trvale pobývá). Na letošním MS (v Japonsku) je pak tentokrát jediným naším zástupcem. V náročných podmínkách (vlhko, teplo) si připisuje 10. místo na sprintu a 9. ve štafetách.

Na ME dorostu získala Lucie Machútová bronz na klasice a štafetové zlato.

MČR klubů je pro nás letos spíš smolné, dorostenci jsou disk a dospělí čtvrtí. Dorostenky vyhrály MČR štafet, ženy jsou druhé.

2004

MS se s jednou výjimkou zcela poprvé koná v sudém roce a nadále bude každoročně. Letošního ve Švédsku se z našich řad účastní tentokrát Iva Navrátilová (26. na middlu) a –již jako šéftrenér repretýmu - Radek Novotný (24. na klasice, 11. štafety). Petr Losman jede pouze na akademické MS, kde ovšem skončil druhý na klasice a byl členem vítězné štafety.

Na světové scéně začíná být vidět další jméno z našich řad. Jana Panchártková na JMS v Polsku skončila dvakrát čtvrtá, na klasické trati a ve štafetách.

Úspěchy jsme zaznamenali i na ME dorostu, Lucie Machútová získala stříbro na sprintu, Jana Vaculíková sedmá na klasice a obě pak běžely stříbrnou štafetu.

Z MČR klubů si dospělí opět odváží medaili, tentokrát stříbrnou, štafeta mužů zvítězila, štafeta dorostenek je druhá.

Jarního poháru ve Starých Nechanicích se zúčastnila výprava finského klubu Kalevan Rasti, včetně nastávající O-superstar Thierry Gueorigoua.

V Horním Dehtově jsme uspořádali MČR na krátké trati.

Michal Tihon se nominoval na MS MTBO v Austrálii. Na middlu skončil 30., jeho B štafeta na 4. místě zůstala půl minuty za medailí.

Karel Kavalír ve své kategorii zvítězil v žebříčku B.

2003

Na MS ve Švýcarsku nás reprezentují Iva Navrátilová (24. na middlu a 26. na sprintu) a Petr Losman, který 7. místem na sprintu dosahuje nakonec svého nejlepšího umístění na MS vůbec. Na kolektivních MČR stále patříme ke špičce, družstvo dorostenců je druhé, dospělí třetí, vítězí štafety mužů a dorostenky máme při štafetách na stupních dokonce dvoje, na prvním a třetím místě (byť díky diskvalifikaci pardubické štafety, která před zraky publika neorazila diváckou kontrolu). Pavel Kubát a Terka Novotná začínají být vidět – kromě čelních míst v oblastním žebříčku jsou členy výběru východočeské oblasti, který MČR oblastních výběrů vyhrál (finišoval ovšem Kubát Honza).

Michal Tihon je členem štafety, která na 7. závodě světového poháru MTBO skončila třetí.


2002

2001

Radek Novotný získal se svou štafetou na MS ve Finsku bronzovou medaili. Z JMS též ze štafet si zlato přiváží Jarda Vlach a stříbro Iva Rufferová.V parkovém OB se 2. místem blískl Petr Losman v závodě série PWT. Na M ČR vítězí naše družstvo dospělých, stejného úspěchu dosahují i dorostenky. Družstvo veteránů získává stříbro a bronzová je štafeta žen, mužů a veteránů. Z pořadatelského hlediska prožíváme velmi úspěšný rok, zdárně jsme připravili M ČR na klasické trati ve Chvalči a také 3-denní závody v Dachovech u Hořic.

2000

Petr Losman si přivezl dvě stříbrné medaile z AMS ve Francii a to z krátké tratě a ze štafet, stejný kov vyhrála i ženská štafeta, v níž běžela Iva Navrátilová.Úspěchy sklízí náš oddíl na M ČR i tento rok . Dorosteneckému družstvu se podařilo popáté za sebou zvítězit,zlato získává i štafeta dorostenek, bronzová je štafeta žen, medailová úroda se sklízí i v individuálních závodech.

1999

Samostatný subjekt OK99

1998

Stávající široká závodní skupina navazuje na výsledky z předchozího roku. Radek Novotný přiváží bronzovou štafetovou medaili z AMS v Norsku. Společně s Marcelou Kubatkovou běží několik závodu SP. Petr Losman obsadil při premiére na JMS ve Francii 9. místo na klasické trati. Po relativně nevýrazných individuálních výkonech v průběhu sezóny opět pricházejí velké úspěchy na mistrovských štafetách u Jihlavy. Tituly získávají muži, dorostenky a již potřetí za sebou družstvo dorostu, vynikající stříbro obsazují - zejména díky vynikajicímu finiši Ivy Navrátilové - ženy. Družstvo dospělých přichází o medaili až na předposlední kontrole po školácké chybě mladého finišmana. Pořádali jsme premiérově závod vícečlenných štafet. Vetšina bývalého dorostu odchází postupně na vysoké školy, ale ti, kteří běhají, závodí stále za Hradec. Težiště výkonnosti se pomalu přesouvá do kategorie dospělých. Celkové nadšení a aktivita z předchozích let mírně opadá.

1997

Asi absolutně nejúspěšnější rok v dosavadní historii oddílu co se týče domácích výsledků. Udržení většiny dospělých v oddíle, doplnění a kvalitní trenink dorostu a příchod špičkových závodníků (Marcela Kubatková, Aleš Drahoňovský, Martin Macek) má za následek štafetové úspěchy ve všech kategoriích. Nezapomenutelným vyvrcholením sezóny bylo M ČR družstev v Řásné, kde jsme poměrně sebevědomě zvítězili v obou kategoriích. Hvězdou se stává Petr Losman, který vyhrál vše, co se dalo. Výborně mu sekundují Mirek Gebas, Lenka Rybářová a Martin Macek, který vyběhl pro PHK historicky první mužskou mistrovskou medaili - bronz na sprintu. Marcela Kubatková se účastní náročného MS v Norsku. Težiště pořádaných závodů jsme přesunuli z Bílé Třemešné do krásných terénů u Vyhnánova. Velký počet našich závodníků byl nominován do reprezentačních výběrů. Petr Losman se stává juniorským mistrem světa v běhu do vrchu.

1996

Rozjíždí se první ročník Zimní hradubické ligy. Iva Navrátilová obsadila na AMS v Maďarsku 8. místo ve sprintu úspěšně bežela několik závodů SP. Na výsledcích se začínají výraznou měrou podílet odchovanci Komancovy skupiny, nyní přecházející pod trenérské vedení Jíry Strnada. Nový dorost vítězí na M ČR družstev, individuální mistrovské závody končí zklamáním. Aktivity ve výboru se ujímá dvojice Láďa Rybář - Pavel Běhoun. Výprava PHK se účastní O-ringu v Karsltadu.

1995

Rok světových medailí - Petra Novotná po jedinečném 4. místě na O-ringu ve Skane přiváží štafetový bronz z MS v Německu, Iva Navrátilová uzavírá juniorskou kariéru bronzem na krátké trati na JMS v Dánsku. Mistrovský titul získává, hlavně zásluhou finiše Petry, štafeta žen a totéž se povedlo na krátké trati i nové vycházející hvězdě - Petru Losmanovi. Pořádáme rekordních 6 velkých závodů, mezi nimi i (pod taktovkou Milana) Euromeeting, kde se schází špickoví bežci z celé Evropy. Vydali jsme 4 nové mapy. Pořídili jsme si naše typické zelenožluté dresy. Oddíl po všech stránkách sílí.

1994

Na JMS v Polsku obsazuje Radek Novotný 6. a 8. místo. Iva Navrátilová se kvůli zranění JMS neúčastní, přesto je nominována do dospělé repre a účastní se několika závodů SP. Hanka Ryglová se zabydluje v reprezentacích LOB. Získáváme nekolik mistrovských medailí. Výborných výsledků dosahuje další silná skupina žactva pod vedením trenéra Václava Komance. Zlepšuje se kvalita pořadatelské, trenérské a díky najímání mapařů i kartografické činnosti. Proběhl prázdninový tréninkový pobyt ve Švédsku.

1993

Návrat Petry Novotné nejdřív do reprezentace a potom na MS do USA. Ve sprintu ji smůla v podobě jedné vteřiny připravila o postup do finále a start na klasice, což si však vynahradila ve štafetách, kde česká štafeta brala po diskvalifikaci Norek bronz. Až na tento úspěch je to smolná sezóna. Všichni tři juniorští reprezentanti na jaře marodili. Na nominaci na JMS to stačilo, ale v Itálii se jim nedaří. Další smůla potkává dospělé na M ČR družstev, kde po jedinečném výkonu celého mladého týmu Milan v souboji o vítězství přespurtoval Prokeše, narazil však sběrku o políčko dál a družstvo bylo diskvalifikováno.

1992

Dorost pod vedením Jíry Strnada vyhrává prakticky vše co jde. Pouze v mistrovství družstev se nepodařilo vyrovnat více než desetiminutovou ztrátu z prvního úseku a tak je to "až" druhé místo. Na zlepšených výsledcích dorostenců se podílí především Radek Novotný, který přišel ze Slávie. Iva Navrátilová se nominovala na JMS, kde zaběhla velice dobře (13. a 11. místo - osmnáctka prvním rokem!).

1991

Začíná vítězné tažení Jírova "harému". Na lyžařském mistrovství vítězí Iva Navrátilová a štafeta dorostenek, úspěchy přicházejí i v dalším průběhu sezóny.

1990

Změna poměrů ve společnosti se promítla i do činnosti oddílu. Většina dospělých se začíná věnovat (více než dříve) soukromým pracovním aktivitám, na OB jim již nezbývá čas. Mění se tréninkové skupiny, trenéři, funkcionáři. Vedení tréninku postupně přebírají mladší - Jíra Strnad, Pavel Štepán, Iva Mádlová a jiní.

I v letošní sezóně je náš klub v popředí českého OB. Na mistrovství ČR získává družstvo dospělých zlato stejně jako štafety žen a dorostenek. Na mezinárodním poli je opět úspěšný Petr Losman, který vyhrál závod PWT v Prostějově. Radek Novotný se stává trenérem dospělé reprezentace.

1989

Probíhá ve znamení mezinárodních zájezdů. Část oddílu jede v létě společně s Frýdlantem do Norska, druhá část do Švédska, P. Weber v rámci přípravy družstva na MS tam i tam. Vše se to projevuje na celkovém poklesu výkonnosti dorostu. Proti minulým létům však jedna podstatná změna. Z této generace téměř nikdo neodchází na školy mimo Hradec. Vetšina zůstává, což by se mělo projevit kladně v dalších letech.

1988

Je ve znamení přestupu Rudy Ropka do našeho oddílu. Doposud s námi jen trénoval, nyní jeho výkonnost prospívá především kolektivu. Výborný kolektiv vytváří trenér Zdeněk Pompach ze své skupiny žactva.

1987

Podařilo se dokončit budování jednotlivých tréninkových skupin se vzájemnou návazností jako celooddílový tréninkový systém. Další generace dorostu začíná pronikat na stupně vítězů. V kategorii mladšího žactva se objevila nová hvězdička - Iva Navrátilová. Iva Slaninová přiváží z MS výborné 20. místo v jednotlivcích ( se start. číslem 1) a hlavně bronzovou medaili ze štafet. Škoda, že nedostala příležitost náhradnice Lucka. Po MS přebírá družstvo žen Petr Weber.

1986

Po odchodu předchozí generace zachraňují výsledky alespoň Jarda Rygl a Honza Novotný v LOBu, jinak nic moc. Teší nás alespoň úspěchy našich odchovanců na mezinárodních soutěžích - Petra a Lucka na MEJ, Lucka a Iva na AMS.

1985

Je rokem úspěchu Lucky Komancové. Sama získává 5 medailí, podílí se na dalších čtyřech ze štafet. Na podzim odchází do VŠ Praha a dospělé reprezentace. Po debaklu reprezentace na MS v Austrálii v rámci trenérských výměn přechází Petr Weber jako asistent k repredružstvu dospělých. V létě se topíme v bezedném bahně na zmoklých 5D na Mostkách a pak pořádáme první hradecké prázdninové 3D závody.

1984

Získáváme místo profesionálního trenéra, ale vnitřní problémy uvnitř oddílu narůstají a končí odchodem části funkcionářů a skoro celé skupiny staršího žactva do nově založeného oddílu ve Slávii. Kája Kavalír získává celostátní cenu Fair Play za pomoc težce zraněnému soupeři na M ČSSR DT v Brně. Koncem roku z rozhodnutí ÚV ČSTV končí TSM v neolympijských sportech včetně OB. To již ale nevadí druhé generaci, která opět postupně odchází na VŠ mimo Hradec. Posilují vysokoškolské oddíly a v dalších letech jsou pořádně vidět.

1982, 1983

Desetileté výročí oslavujeme vítězným tažením druhé generace mladých závodníků, medaile přibývají (v roce 1982 jich bylo 24), úspěchy se projevují i v reprezentaci. Do družstva dospělých je zařazena Iva Slaninová, do juniorského družstva, jehož vedením je společně s novoborskou I. Uhrovou pověřen Petr Weber, další tři závodníci. "Sláňa" potvrzuje oprávněnost nominace 2. místem v žebříčku DE a čtyřmi zlatými medailemi v průběhu roku.

1981

Formuje se výborný kolektiv druhé generace, zatím bez výrazných individualit, pod vedením J. Nešpora. Družstvo dorostu překvapivě vítězí na P ČSSR družstev. Manželé Mikulečtí začínají připravovat novou skupinu žactva, rodinný klan Novotných se vrací do Hradce.

1980

Generační výměna a problémy uvnitř oddílu vedou k poklesu výkonnosti, dobré výsledky zajišťují pouze jednotlivci. Na pohár národů do Francie je nominována Ivana Svobodová a získává výborné druhé místo. Do juniorského družstva je zařazena nenápadně se zlepšující Iva Slaninová. TSM přebírá po M. Kordovi Petr Weber.

1978, 1979

Výkonnost první generace této novodobé historie hradeckého OB kulminuje, postupně však celá skupina odchází do VŠ oddílu. Formuje se nová skupina žactva pod vedením trenérů Komance a Vlastníka.

1977

Neuvěřitelný začátek sezóny - na MČR ve Vysokých Tatrách získáváme 3 zlaté medaile, dvě štafety dorostenek stojí na stupních vítězů, jsme nejúspěšnejším oddílem mistrovství LOB. V průběhu roku pak úspěchy pokračují. Bilance celkem 12 medailí je v Třinci zakončena stříbrem dorostenek po nezapomenutelném souboji s Pragou Praha. Renata Kordová je jako naše první oddílová reprezentantka zařazena do juniorského repre družstva.

1976

TJ Kompas se potýká s mnoha neřešitelnými problémy a tak celá TJ přechází do TJ Rudá hvězda HK. TSM se rozděluje na dvě (Jičín - HK), trénink se zkvalitňuje. Dorost končí v Čechách na 2. místě za Jičínem, žactvo vítězí v KP. První medaile z lyžařských mistrovství, občas stojí naši borci na bedně i v závodech společných s moravskými oddíly.

1975

Tréninkový proces se zkvalitňuje, výsledky se lepší. Počet členů včetně rodinných příslušníků (tehdy povinná účast) přesáhl magické číslo 100, běhajících je ale podstatně méně. První účast na LOBech a nočních závodech, i když zatím pouze v rámci kraje. Výsledky zajištovali především ti, kteří již dříve závodili pod vedením svých rodičů, ale občas se už na stupních vítězů objevovali i další. Uznale vzhlížíme k borcům z Jičína, závodníci z moravských oddílů jsou před námi o parník. Zřízeno společné krajské TSM, do něho zařazeni i nejlepší hradečtí závodníci. První medaile, i když jenom z nočního OB.

1974

První oddílové mapové soustředění (Jinolice), první ročenka s nezapomenutelnými kresbami Petra Ďoubalíka, první skromné úspěchy v krajských soutěžích.

1973

Začátek novověku OB v Hradci Králové. Pomalu skomírající oddíl při Slávii PF, ve kterém zůstalo pouze několik rodinných klanů, byl nahrazen nově vzniklou TJ Kompas, která ve spolupráci s KDPM začala nábor mezi hradeckou mládeží. První trenérkou žactva je Blanka Kolajová (později Rychlíková).

tréninky

Dle aktuálního nařízení vlády nejsou společné tréninky do odvolání organizovány.

   žactvo  dorost  dospělí
pondělí      
úterý      18:00 individuálně na Bíře
středa      
čtvrtek      
pátek      
sobota      
neděle      

kontakty

Výbor klubu

Předseda oddílu: 

 • Martin Müller - mullermartin()centrum.cz

Další členové výboru klubu:

 • Nina Azebová - azebova.n()gmail.com

 • Jana Balcarová - silat()seznam.cz

 • Pavel Běhoun - pavel.behoun()tiscali.cz

 • Pavlína Chaloupská - Pavlina.Chaloupska()uhk.cz

 • Jan Panchártek - panchy_ob()centrum.cz

kontaktní údaje

Poštovní adresa:

OK99 Hradec Králové, z.s.

Milady Horákové 420/56

500 06 Hradec Králové

IČ: 69153337

email: info@ok99.cz

Čísla účtů:

 • 2001569943/2010 (členské příspěvky)

 • 2201569948/2010 (startovné na našich závodech)

 • 2300721378 / 2010 (klubový účet)

 trenéři

Nejmenší:

 • Jana Balcarová - janca.balcarova()seznam.cz

Mladší žactvo:

 • Petra Besedová - petra.besedova()gmail.com

 • Ivan Růžička - ivanruzicka777()gmail.com

 • Radovan Novotný - radovan()post.cz

Starší žactvo:

 • Tomáš Novotný - to.novotny()gmail.com

 • Martina Novotná - martuska.novotna()gmail.com

 • Lucka Vitková - lucie()vitkovi.com

 • Táňa Metelková - tana.metelkova()upcmail.cz

Dorost a junioři:

 • Pavlína Chaloupská - Pavlina.Chaloupska()uhk.cz

 • Pavel Metelka - Pavel.Metelka()upcmail.cz

 • Renáta Samková - samkova.renata()seznam.cz

 • Pavel Háp - hap.pa()seznam.cz

 • Pavel Faltejsek - pavel.faltejsek()rtvdata.cz

 • Martina Šádková - marta.sadkova()volny.cz

Dospělí:

 • Jan Kamenický - jan.kamenicky()tmapy.cz

 • Petr Losman - petr.losman()post.cz

ostatní

Správce map výdaných OK99:

Jan Panchártek - panchy_ob()centrum.cz