Na http://www.jwoc2013.cz/dobrovolnici je již aktivní a plně funkční formulář pro přihlašování dobrovolníků pro pořádání MSJ.

 

Zaregistrujte se prosím opravdu zcela všichni, kteří se na pořádání již spolupodílíte nebo hodláte podílet. Tedy např. i ti, kteří toto již někdy ústně oznámili Milanovi.  Vytváříme tímto databázi pořadatelů, kde budeme mít všechny potřebné informace o vás na jednom místě. Dobrovolníkem je tedy pro tento účel každý spolupořadatel, který se nějakým způsobem podílí.

Upřesnění k věkové hranici - na stránce je uvedena podmínka dosažení věkové hranice 16 let do zahájení akce. Konkrétně to tedy znamená do 30. 6. 2013. Toto opatření je zavedeno zejména kvůli tomu, aby se k pořádání nehlásila mládež mimohradeckých klubů, nad kterou by z předpisových důvodů bylo třeba nějakým způsobem řešit dozor. Nicméně pomoc našich (tj. PHK + SHK)  nejstarších žáků a dorostenců na pořádání MSJ je stejně vítaná jako při kterýchkoliv jiných námi pořádaných závodech. Péči o pořadatele má na starosti Hanka Teplá (SHK) a roli dozoru bude moci zastat i řada  dalších našich dospělých. Proto: Zájemci o pořádání MSJ z řad nejstarších žáků a nejmladších dorostenců (ročníků 99, 98 a 97): Zaregistrujte se prosím též (a udělejte to ještě před odjezdem na jarní prázdniny). Pomáhat mohou z PHK+SHK i mladší, pokud budou při pořádání pod dohledem rodičů, tito se ale neregistrují. Ti si tedy nemohou zaškrtnout oblečení, pro domluvu o případném požadavku tohoto druhu proto uveďte prosím poznámku do formuláře.

 

Aktualizováno (Čtvrtek, 21 Únor 2013 23:29)