Vytisknout

Už je to tak. Je to za dveřma. Stačí otevřít a projít.

 


více

Od devíti se budete moci shlukovat na parkovišti u budovy Nebáku. Od půl jedenácté potom (pokud bude počasí) proběhne zahajovací bríf na hrázi rybníka, kde vás taky potká první měření vašich intelektuálních sil. A potom už vyrazíte na cestu, až budete mít rudo před očima. Počasí by se na nás mělo usmívat, ale bude to asi trochu ruleta. Ostatně jako celý poslední týden. Pro jistotu ale napíšu, že ošetřování nachlazení není v ceně, tak si přibalte dvoje ponožky navíc, aby vám bylo teplo.

Večerní hrdina, který by se ujal organizace organizované zábavy, se nenašel. Neva, organizovaně se zabavíme sami, k dispozici bude hudba, bar a rada středně starších, kteří mohou zasvětit mladou generaci do toho, jak to chodilo na závodech před příchodem SportIdentu. A taky spoustu dalších věcí.

V neděli se má počasí trošku pocuchat, ale to nás neodradí od tradičně nedělního proběhnutí. BĚŽÍ SE NA SPORTIDENT, TAKŽE ČIPY S SEBOU!

Nejdříve mají všichni stejnou trať, tedy scorelauf, na mapě, která jakž takž sedí a má měřítko 1:1000 a pak se tratě rozdělí na následující.

BOSS 3,9km

STAND ART 2,8km

MAZÁNEK 1,9km

Převýšení je nepopsatelné. A mapa taky, to asi budete muset zažít.

Takže, v sobotu na viděnou Červení!