Vytisknout

info

 

Zakončení sezóny se kvapem blíží, takže přispěchávám s rozšířením posledního příspěvku, aby vy všichni, co ještě váháte, aby jste se klidně a rozvážně (ne však nerozvážně) přihlásili. Tento článek také zodpoví mnohé o tajemstvích vesmíru a konečně, ale ne nakonec, i kdy se startuje.

 

 

Zakončení letos teda bude uprostřed Českýho ráje. Troufnu si tvrdit, že v místě, kde většina z vás nikdy nebyla (nepočítaje Kavalírovic) a kde to je fakt nádherný. Ubytování je na hlavní budově (pro prvních 45 šťastlivců, ale možná spíš pro menší děti) a ve vytápěných chatkách pro zbytek. Cena je po zvýšení počtu večeří a obědů a druhých večeří 575 zlatých peněz (nebereme kočičí zlato ani cennosti po babičce). Večerní program je zatím stále nejistý, ale nuda určitě nebude. Kdyby se však našel někdo, kdo by třeba předčítal Děti z Bullerbynu za doprovodu experimentálního kyrgystánského queer acid jazzu, nebo něco jiného, neméně zábavného, zlobit se nebudu a brány mého mailu jsou těmto lidem otevřeny. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Co se týče bojovky - pokud jste ještě nezačali - začněte shánět červené doplňky. Boty, kalhoty, saka, rukavice, mikiny, pončo i punčochy. Cokoli. Čím více červených věcí na sobě bude mít skupina, tím lépe se jí bude šlapat cestou necestou. Jakákoli jiná barva vás bude penalizovat a zdržovat. Podívejte na tohohle chlapíka, ten na to jde docela dobře, což?

Start bude v deset. Možná později, ale možná taky ne, tak abychom vám neutekli, to by byla škoda. Trasa bojovky bude tak dlouhá, jak si ji uděláte, ale pokud se vám podaří vše tak, ja má, projdete se krásných 6,45 km a uvidíte skály, rybníky, možná i Trosky. A pokud potkáte někoho, kdo nebude s to schopen rozluštit dábelské šifry, tak potkáte i trosky. Ale nebojte, budete mít i nápovědy. A děti? Děti mají taky trasu, trasu takovou, aby neprochodili zánovní (červené) botky. Co budou ale kromě rudých doplňků potřebovat všichni, budou pevné nervy, důvtip a hlavně potom schopnost číst. A pak už jenom takový drobnosti, jako tužka, morseův kód v hlavě a krom buzoly se vám možná budou hodit i nůžky. Rozhodně nečekejte žádný mobilní šifry, takže můžete nechat doma iPady, iPody, iPhony a tak. V údolí kolem Nebákova koneckonců padá signál častěji než rosa, tak vás aspoň nikdo nebude moct o půl jedné v noci otravovat s prací.

 

Ještě jsem vás stále nepřesvědčil? Dobrá tedy, v neděli standartně, jako jindy, bude nedělní proběhnutí, který bude letos pořádně zapeklitý a rozhodně doporučuju přibalit skleněnou kouli. Takovou tu věšteckou, ne tu, kterou když otočíte, tak nasněží. Poběží se na 30 let staré mapě Nebák v nádherných terénech, které už orientku běžců neokusily, ani nepamatují. Start bude hromadný s rozstřelem, kde budete muset posbírat skorelaufem 20 kontrol po areálu a v okolí hráze rybníka a nejbližších skalek na supersprintové mapě.

 

Vítězové se mohou těšit na drobný dárky, který jinak nebudou mít šanci nikdy v životě získat.

 

A teď už šup, šup do privátní zóny, do oddílových akcí a přihlašuj se a budeš moct bojovat s modrým krystalem uvnitř. Není to náhodou to, co jsi vždycky chtěl?

 

Honza

 

width=

/p