Vytisknout


JO!

Zakončení i bojovka bude! Epická.

10-11|12

Červený lid je v boji s modrými krystaly a je načase povolat do služby ty nejodvážnější a nejudatnější. Celí červení. Červené bundy, červené kalhoty, červené boty, červené vlasy, červené vousy, červená trika, červené nehty, červené deštníky a červené kapesníky. Rudo před očima. Jiná barva vás bude zdržovat. Jiná barva vás bude stát spousty obětí, protože jenom ti nejzdravější a nejdravější mohou uspět. Proto doražte pouze v hojném počtu a pouze v červené.

Týmy se mohou tvořit i trhat po cestě, překvapivá přátelství na každé zatáčce, ale asi nejvýhodnější pro vás budou 4-6 členné týmy. I když by tím váš lid pohrdl, vezměte si buzolu, tužku, papír a kupu štěstí.

Večer vás čeká večer, který bude jen a pouze ve vaší režii. (zatím, snad se jako vždy brzy najde odvážlivec, který se objetuje pro vyšší dobro a něco připraví)

Na druhý den budete mít možnost zazávodit si s ostrými lokty. Proběhne hromadný start na supersprintový scorelauf a poté cca 2-4km trať ve skalách na mapě (Na Tušáka), která je přesně třicet let strará. Kdo doběhne, bude hrdina, takže neváhejte, takováhle survival výzva se často neobjevuje.

Ještě odstavec suchého infa:
Chata Nebákov. Víkend 10.-11. listopadu 2012. Cena za ubytování s večeří 399,90Kč. Hlaste se v privátní zóně (plán oddílových akcí) nejpozději do 1.11., třeba i dřív.

Těšíme se na vás!

Pořadatelé Honza, Adam, Karel a další.