Vytisknout

AMS dnes skončilo závodem štafet,  ...

... naše mužské béčko, s Pájou na posledním úseku (1.úsek Nožka, 2. Eda), skončila 5. (v neredukovaném pořadí sedmá), mužské áčko (Kodeda,Chromý,Procházka), v neredukovaném pořadí osmé, ženy čtvrté (i v neredukovaném pořadí).

Na včerejším závodě na krátké trati získal Adam Chromý další bronz,  Pája skončil 22., sprint neběžel. Zde přinášíme ještě Pájovy dojmy z klasiky:

"Chyb jsem udělal nakonec vcelku dost. Už na dvojku jsem zvolil horší volbu, ale jak jsem pak zjistil, tak tuto volbu šel i vítěz závodu. Vše mi vcelku hezky odsýpalo až do motýlka, kde jsem udělal jednu velkou a pár drobných chybek. Největší zásek a to doslova se mi přihodil na posledním dlouhém postupu na K18, kde jsem na začátku postupu nedokázal najít vyznačený průchod přes zarostlou rokli a zamotal se do zelených šlahounů takovým způsobem, že jsem je nedokázal prorazit dál, tak jsem se musel vrátit zpět nahoru a zkusit jinou cestu, celkově jsem na tomto postupu ztratil něco přes 6 minut.

Byla to náročná, ale moc hezká klasika, která nabídla krásné volby. Podložka také nebyla nejjednodušší. Klasický vysoký les tu téměř nebyl a proto běh ztěžovaly všudypřítomné keře a velké trsy trávy."