Sponzoři
Napsal uživatel Novotný Milan   
Úterý, 24 Duben 2012 07:55

Rozhovor s Josefem Váňou, obchodním ředitelem TK PLUS, s.r.o.

Připomeňte prosím pro jistotu prosím působení vaší agentury

Naše společnost patří mezi špičkové marketingové sportovní agentury v ČR. Do našeho portfolia patří řada mezinárodních sportovních akcí,které organizujeme a marketingově zajišťujeme, jako na př. Unicredit Czech Open, Zlatá Tretra Ostrava, World Junior Tenis Final a mnohé další.

Na jakých akcích orientačního běhu se TK Plus v minulosti již podílela?

S orientačními běžci jsme již spolupracovali při řadě akcí, z těch nejvýznamnějších bych uvedl MS v OB 2008 v Olomouci, SP v OB 2011 v Liberci, Olympiádu dětí a mládeže 2011 v Olomouckém kraji, M ČR 2010 v Jihlavě a letos M ČR 2012, které pořádá OK 99 Hradec Králové společně s SOK TJ Turnov. Spolupracujeme při pořádání těchto akcí tedy s ČSOS a lokálními pořadateli a přínos je zřejmý hlavně v tom, že se nám daří získat odpovídající sponzory - již několikrát jsou to na příklad LESY ČR, s.p. ve formě generálního partnera.

Jaké přínosy partnerství pořadatelů s TK Plus vlastně znamená?

Marketingové zabezpečení, propagace a mediální podpora jsou poměrně finančně nákladné oblasti, lze říci, že po vzájemné dohodě smluvních stran se zajišťují náklady televizního přenosu, velkoplošná obrazovka, tisk plakátu, programu, startovních čísel, propagace akce,výroba transparentů, inzerce do tisku, organizace tiskové besedy, péče o pořadatele a hosty a mnohé další.

A jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti s orientačním během?

Na orientačním běhu si ceníme především jeho různorodost, možnost oslovení dalšího okruhu sportovců všech věkových kategorií a také jeho malé nákladovosti v porovnání s ostatními sporty. Dá se říci, že za uplynulé období si v naší agentuře vybudoval svými reprezentačními úspěchy i dobrou organizační flexibilností a zázemím svazových funkcionářů a pořadatelů své místo.

... a další plány?

Již nyní jednáme o možné spolupráci při organizaci Akademického mistrovství světa 2014 v Olomouci a také snad i při Mistrovství světa juniorů vOB 2013, které je opět v péči ČSOS, PHK a SHK. V závěru Vás chci pozvat na Velkou cenu v orientačním sprintu - O pohár primátora statutárního města Olomouce, tento závod se uskuteční dne 5.10. 2012 a pořádají jej společně Český svaz orientačních sportů,TK PLUS a město Olomouc, technicky závody zajišťuje SK UP Olomouc a SK Prostějov. Budete mít možnost si opět zazávodit v krásných olomouckých parcích s doběhem před historickou radnicí, připomenout si mapy z MS 2008. Soutěžit budou již dopoledne od 10 hod žáci olomouckých škol,odpoledne pak veřejnost a elitní orientační běžci. Jako bonbónek bude na programu i start a sprint V.I.P. atletů a dalších sportovců, protože na startu se objeví i čs. reprezentanti v atletice - Jakub Holuša a Daniel Němeček (800 a 400 m) nebo lyžaři z Liberce a tenisté a cyklisté z Prostějova. Pro vítěze máme připravené poháry, medaile a věcné ceny, pro elitní kategorie i vypsané Prize Money. Takže jste srdečně zváni.

Generální partner:

Lesy ČR

 

Sponzoři a partneři závodu:

Město Hradec Králové TurnovKrálovéhradecký kraj

Český svaz orientačních sportů

Pivovar RohozecGrupoi Antolin

Tomovy parkyZaměstnanecká pojišťovna Škoda

Sponzoři ČSOS:

T-MAPY

Žaket HSH Sport ČSOB poj

 

Force Trimtex Mercuri

Equica Racom


 

 
Aktualizováno Pondělí, 03 Září 2012 21:09