Fotogalerie zde

Aktualizováno (Neděle, 03 Prosinec 2017 13:23)

 

První letošní soustředění SCD proběhlo 8.-9.4. 2017 hned po VČP v Kopidlně.
Přesunuli jsme se na okraj Přírodní rezervace Prachovské skály v Českém Ráji.
Prvním úkolem bylo najít 2 indicie, které nás dovedly na skalní Ervínův hrad.
Tam jsme po splnění úkolů dostali podrobnou mapu, která nás měla nasměrovat k otázkám na téma OB a Český ráj. Mezitím jsme si vyzkoušeli, jak vypadá stanoviště disciplíny TempO.
Na závěr prvního dne jsme běželi scorelauf na SI v okolí hradu Pařez, kde bylo i stanoviště bodovaného Petangu.
K večeři jsme si objednali 17 krabic výborné pizzy s různými ingrediencemi. Poté jsme se nechali dovézt do kempu EDEN, kde jsme hráli společenské hry a měli osobní volno.
Ráno jsme se vypravili na těžký kopcovatý a skalnatý terén okolo vrcholku Přivýšina, kdeyla připravena složitá trať. Nakonec se všichni vrátili z lesa včas, tak jsme mohli dojíst zbylé zásoby a vydat se na Jinolickou vlakovou zastávku. Na nádraží v Hradci už na nás čekali rodiče a my jim vyprávěli naše zážitky.

Výsledky:

Middle Scorelauf Bojovka

Fotogalerie a mapy

Aktualizováno (Úterý, 11 Duben 2017 07:09)

 

Poslední letošní soustředění SCD proběhlo o prodlouženém víkendu 28.-30.10.2016 v Rychnově nad Kněžnou.
První tréninkem byly páteční štafety, které proběhly nedaleko Kostelce nad Orlicí. Potom jsme se přesunuli do tělocvičny v Rychnově a hned jsme si vyzkoušeli několik kontrol na zítřejší závod v O-Trailu. Pro většinu to bylo první seznámení s touto O disciplínou. Večer jsme zašli na večeři do zdravé restaurace v Rychnově, kde jsme měli zajištěné jídlo na celé soustředění. V sobotu jsme na Rychnovském koupališti absolvovali dva závody v O-Trailu a potom jsme přešli do jiné části lesa na lesní sprint, odkud většina běžela zpět do tělocvičny. V tělocvičně proběhlo společné protažení a strečink, večer turnaj ve fotbale, kde byl na závěr zápas kapitánů týmů proti trenérům. Kapitáni za velkého povzbuzování tento zápas vyhráli. Na závěr soustředění byl uspořádán HROB (Horský OB) Startovali jsme ze Zdobnice přes Velkou Deštnou do cíle v Deštné v Oh. Na startu dostali jednotlivá družstva nejdříve OB mapu s několika kontrolama, po vyluštění tajenky dostali další mapu, kde na každé z kontrol plnili nějaký úkol. Tímto soustředěním jsme ukončili letošní sezónu.

Bob

Fotogalerie Výsledky Štafety Trail

Aktualizováno (Čtvrtek, 03 Listopad 2016 06:46)

 

V sobotu a v neděli 7. a 8. května proběhlo soustředění SCD na Broumovsku.

Po závodech Východočeského poháru v Janovičkách jsme se přesunuli autobusem do Martínkovic, kde byla připravena fotosoutěž, při které jsme zdolali ve skupinách  skalní město i s přilehlým okolím a dorazili na autobus do Božanova. Večer jsme pak v broumovském kláštěře dostali nejenom ubytování, ale i večeři a promítli jsme si výsledky odpoledního snažení. Druhý den jsme ještě před snídaní absolvovali v klášterní zahradě sprint a následně dopoledne téměř horolezecký skalní scorelauf. Po studiu sklaních terénů jsme přeběhli do cíle  naší cesty, kde bylo vše zakončeno vydatnou polévkou se stotřiceti rohlíky.

Výsledky sprint, laufík, mapy, fotosoutěž a jiné fotky a fotky.

Aktualizováno (Pondělí, 09 Květen 2016 12:36)

 

V sobotu a neděli 16. a 17. dubna 2016 proběhlo soustředění SCD v Žampachu a Letohradě.

V sobotu po závodě Východočeského poháru běželi a lezli účastníci sprint s kontrolami přímo na hradě Žampach.

Druhý den proběhl tříetapový závod, který začal v letohradském biatlonovém centru  společně s biatlonisty. Běžel se úvodní kros, k němu se pak přičítaly minuty ze střelby.

Druhá etapa byl sprint na zámku v Letohradě a nakonec podle výsledků startovali všichni do lesta na závěrečný lesní middle.

Výsledky   Žampach E1 E2 E3 Celkem Fotografie mapy

Aktualizováno (Pondělí, 18 Duben 2016 06:56)

 
Více článků...