• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Zakončení nebude jen přátelské setkání a oslava konce sezony. Bude to i pořádný boj o body do žebříčku o nejlepšího sportovce OK 99 Hradec Králové. V průběžném vedení je zatím Ondra Metelka s Kubou Kamenickým, ale ještě nás čekají tři závody. Průběžné pořadí je zde. Následující závod, ve kterém se může pořadí přesypat je nedělní middle. Parametry middlíku jsou následující: ...

 

Žáci v kategoriích DH12 a DH14 vyhráli letos dlouhodobou soutěž družtev žactva.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělé výkony v barvách našeho oddílu.

 

Ve čtvrtek od 17.30 zahajuje Petra opět pravidlené tréninky v tělocvičně na ZŠ Štefánikova

 

Nejdřív zase jedno info ode mě. Udělal jsem tabulku, kde je seznam lidí. Zatím bych potřeboval, aby si každý aktualizoval info o dopravě. Někdo ještě nevěděl atd, tak abych to mohl dát nějak dohromady. A taky si tam prosím každý vyplňte své datum narození. Zatím nevím, jaké budeme mít k dispozici pokoje, ale letos dám dohromady nějaký návrh rozložení lidí sám, případně s pomocí trenérů. Potom to do tabulky napíšu a reklamace budete moc směřovat na mě.

A už máme i pokyny k večernímu programu. Ten bude letos opět pod taktovkou Kutlocha:..

 

Ahoj, níže najdete informace od pořadatelek bojovky. I já ale přidám nějaké další.  Do konce přihlášek zbývají čtyři dny, takže se prosím přihlašte. Času na to bylo dost a pozdní přihlášky brát nebudu. Večerní program bude, zajistí ho Kutloch a bližší info taky přidám. Autobus bude taky, takže nemusíte mít obavy, že byste se tam nedostali. A nedělní přebor OK 99 na middlu bude taky, ten postaví Panchy. A to je snad zatím vše. Dotazy ohledně ubytování, stravování a dopravy směřujte na mě ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Dotazy ohledně bojovky směřujte prosím na Marťu Šádkovou ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). To je zatím snad vše, takže teď k té bojovce:

 

A máme ho za sebou. Letošní společensko-sportovní vrchol sezóny a hlavní sezónu vůbec. Jeden z historicky nejlepších výsledků dosažených při loňském dobývání Radyně byl náročný na obhajobu, ale nezůstali jsme za ním daleko, pokud vubec - zlato a dva bronzy za štafet a dva bronzy z klubů - tj. opět jsme po prestižním závěrečném závodě byli na bedně v obou kategoriích!

 

V záplavě sportovně-organizačních zpráv by nám tu málem zapadla jedna navýsost společenská

 

Všechny potřebné informace najdete tady.

 

Ahoj, i letos se uskuteční tradiční zakončení sezóny, tentokrát v termínu 14.-15.11 v areálu Renospond ve Zderazi, tedy na stejném místě, jako Velikonočko......

 

A máme ho za sebou. Obávané letošní mistrovství na klasické trati. Vydařilo se sportovně, pořadatelsky a pro nás i výsledkově. Skoro až historicky. Získali jsme zlato z obou hlavních kategorií, díky Denise a Baptistovi, stříbrné medaile vybojovaly Klára a Bára, bronz Pája a Šimon, na velkou bednu se v jednadvacítkách vešel ještě šestý Ňuf a o necelou minutu utekla nakonec sedmé Dáduli!

(průběžně rozšiřováno o další dojmy)

 

O uplynulém víkendu se už tradičně uskutečnila švýcarská finálová série závodů světového poháru

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

9.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 77