• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Tomáš Bret - majitel partnerské prodejny sportovního vybavení Run4fun - pořádá u Hořic nový lesní krosový závod s intervalovým startem. Terén je moc pěkný a máme to za bukem. Více informací na webu závodu.
 

Dnešní závodem se uzavřela sezóna závodů východočeské oblasti a tím i všechny pohárové soutěže.

 

Odjezd autobusu: 7:20 Nábřeží, 7:30 Harmonie

Stravování: sobota večeře, neděle snídaně  a oběd

Ubytování: v teple v chatičkách

Program: sobota - bojovka a večer tradiční zábavný program

neděle - Mistrovství oddílu na krátké trati, příjezd do HK okolo 16:00.

Informace k bojovce:

 

14. října se v okolí obce Krajníčko a hradu Helfenburg uskutečnilo Mistrovství republiky družstev a naše družstvo ve složení ...

 

Ve středu je připraven poslední mapový výjezd, určený všem, kteří si ještě na poslední chvíli chtějí potrénovat na vrchol sezóny. Odjezd autobusu bude v 15:30 !!, další informace a přihlášky zde.

 

Ve středu 2.10 je připraven výjezd nedaleko Hradce - centrum u rybníka Kříž, koncept okruhy, start v 17:00. Přihlášky zde. Výsledky zde.

 

Na závod VčP v sobotu 6.10.2018 bude společná doprava autobusem, odjezd v 8.30 od Harmonie. Přistoupit si mohou i předem nepřihlášení.

 

Po víkendové sérii nominačních závodů bylo včera rozhodnuto o kompletní nominaci do českého týmu pro závěrečné kolo světového poháru, které se uskuteční příští týden v ČR.

 

O prodlouženém víkendu nás čeká mistrovství ČR sprintových štafet a tradiční podzimní dvojzávod poháru štafet, ve Zlíně a nedalekém okolí. Ubytování na internátu v Otrokovicích, tedy na postelích, s večeřemi a snídaněmi, odjezd v pátek 7:50 z nábřeží, 8:00 od Harmonie, 8:30 Pardubice Zborovské nábřeží - společná doprava s LPU i hrstkou SHK.

 

V sobotu 15.9. se nám konečně úředně stvrdil jeden ze svazků napříč hradeckými oddíly.

 
Letošní zakončení sezóny se uskuteční 10.-11. listopadu po 10 letech opět v Zubří. Tradičně bude nachystána bojovka, večerní program i nedělní mistrovství OK99 na krátké trati. Zakončení bude připraveno pro všechny členy oddílu od nejmenších po nejstarší. Přihlášky budou spuštěny na začátku října.
 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

43.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 11