• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

budou opět každou středu před většími závody, první dva v HK, tedy bez společné dopravy, 14.9., 21.9., 5.10. pak v přírodě, tradičně v 16:00 z nábřeží.

Tuto středu je trénink na sprint, start u haly Slávie v Orlické kotlině (pod rampou), 00 = 17.15, jedna trať 3 km, bez SI, přihlášky do 30.8. 20:00 na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 


 

ŽA sprint - pátek 2.9. - 11.00 nábřeží, 11.05 Harmonie

VčP - sobota 3.9. - 7.45 N, 7.52 H, 8.00 A

 

 

U mě k vyzvednutí (doma nebo na všech "větších" následujících závodech) jest následující:


 

- nabíječka SonyEricsson (byla u rozvaděče)

- azurově modrá craft bunda, vel. L (ze sektoru pořadatelů)

- lehká větrovka axon oranžová

- tmavě modré triko Craft, vel. 150

- šedo bílé triko bez rukávů, neznačkové, skoro už spíš na hadr

- oranžová PB bomba z bufetu

- zánovní enervitová lahev menší

- už spíš nezánovní sluneční brýle se šedými obroučkami

- deštník velký neskládací tmavý se zahnutou rukojetí

- deštník skládací tmavě modrý "viola"

- deštník skládací žlutý "re-start 20.8.2o11"

 

 

Na Ceně východních Čech budou k dispozici veškeré zásoby klubových dresů. Nejsou úplně všechny velikosti, ale kdokoliv bude mít zájem, může zkoušet, testovat a nakupovat. 

 

Soustředění se uskuteční při CVČ 2011 ...

 

Dnešním datem začíná oficiální program letošního světového šampionátu. Tentokrát jej pořádá Francie, s centrem v La Féclaz, cca 20 km severovýchodně od Chambéry, v divokých terénech alpského podhůří.

 

Začátek srpna je i termínem startu přepracovaných webových stránek. Zatím je aktualizovaná  tato veřejná část. Interní zóna je stále ve starém duchu. Na staré stránky se dá vrátit na tomto odkazu - ob.tmapserver.cz

 

Zatímco v Polsku se už bojovalo o medaile, ve Francii se bojovalo o možnost o ně bojovat.

 

sprint: Tereza 3. , Denisa 23., Pája 7. štafety: juniorky 2. (Indráková, Kosová, Novotná), junioři 3. (Hubáček, Schuster, Kubát) klasika: Pája 5., Tereza 19., Denisa 47. kvalifikace middle: Tereza 4. Denisa 8. Pája 4. middle finále: Denisa 6., Tereza 47., Pája 18.

SPRINT
V Polsku dnes závodem ve sprintu začalo juniorské mistrovství světa.  Tereza  po soustředěném výkonu potvrdila, že sprinty umí, o čemž svědčí i bilance z předchozích juniorských šampionátů  - Švédsko 2008 - 6., Itálie 2009 - 2.  a Dánsko 2010 - 4. Tentokrát to opět zacinkalo, když zaostala o 12 sekund za vítěznou Dánkou Idou Bobach.

Pája svým 7. místem potvrdil, že s ním ostatnî musí počítat i v zítřejší klasice. 

Výsledky s mezičasy

 

Koncem minulého týdne proběhla série nominačních závodů na JMS.

 

Suverénním vítězstvím na klasice i pořád dost slušným vítězstvím na middlu si přímou nominaci vybojoval Pája Kubát, Denisa Kosová na základě nominačních kritérií, když dosáhla druhého nejvyššího součtu bodového hodnocení (4. na middlu i klasice). Terka byla nemocná, ale dostala divokou kartu s ohledem na dosavadní výsledky na mezinárodní scéně. Nominačky si přiletěla vyzkoušet i Markéta, ale zatím jen sbírala zkušenosti, a taky Kamenda, který bojoval s spíše s nepřízní osudu . Zcela mimo hru je bohužel Honza Petržela, kterého postihla mononukleóza...

 


Více k nominačním závodů i nominacím samotným se lze dočíst na repre stránce .
Juniorský reprezentační výběr se po MČR na krátké trati vydá na týdenní soustředění do Polska a o výsledky pak bude bojovat 3.-8.7.2011 v severním Polsku (Wejherowo-Rumia kousíček od Gdynie; stránka JMS).
Dospělá repre má nominačky na své MS v termínu 29.6.-3.7. ve Francii, nominace na MED určí výsledky jičínských závodů o nadcházejícím víkendu (mmch. MED se letos koná v moc hezkých terénech jižních Čech poblíž Nové Bystřice a o posledním červnovém víkendu jej doprovází béčkový dvojzávod, na který je od nás pořád přihlášeno nějak málo lidí :)).

 

 

Letošní mistrovství na krátké uspořádal OOB Třebíč poblíž Velkého Meziříčí, ve svazích a přilehlém okolí údolí Oslavy. Vcelku příhodně, neboť oslavit jej mohli nejen medailisté – za nás Markéta, Denisa, Terka a Pája – ale v podstatě všichni účastníci. Klub, který je sice známý jako rodný bratrů Klusáčkových, ale jinak asi nepatří k úplně největším, předvedl vpravdě špičkový o-podnik.

 
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

38.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 16