• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Embargovaný prostor pro sprint na Juniorské mistrovství světa v centru Hradce Králové doznal výrazné změny. Došlo k malému rozšíření prostoru, ale především k předefinování možnosti vstupu do tohoto území. Až na dvě průjezdní ulice platí v celém prostoru úplný zákaz vstupu pro všechny potenciální závodníky a také další osoby, které by mohly jakkoliv ovlinit přípravu jednotlivců i celých výprav. Volně přístupné zůstává nadále pouze Velké náměstí.
Prostudujte si důkladně nový plánek embarga. V případě porušení embarga budou pořadatelé nekompromisně trestat domácí i zahraniční závodníky, resp. celá reprezentační družstva.

 

Ve středečních dopoledních hodinách se Janče a Jirkovi narodil Filip. Klučina měřil 48 cm a vážil 3,07 kg.

 

V kalendáři závodů jsou doplněné závody MTBO včetně REGISTRACE. Kdo chce jezdit na závody, je potřeba se zaregistrovat. První závody jsou už na konci dubna v Bratislavě. Registrace je pak možná i během roku.

Poplatek za registraci činí 80 Kč za dospělé a rok, 40 Kč za závodníky, kteří v roce 2012 dosáhnou věku 11 až 17 let včetně.

 

 

Připravuje se nový kousek oddílového oblečení do vašich šatníků.

 

V anketě Naděje královéhradeckého sportu za rok 2011 byla v kategorii jednotlivců vyhlášena Markéta Novotná. V kategorii kolektivů byla oceněna dorostenecká mistrovská štafeta Klára Novotná, Lenka Svobodová a Markéta Novotná. BLAHOPŘEJEME !!!

 

 

I letos zahájila řada našich nadšenců sportovní sezónu jizerskou padesátkou a zahájení to bylo opět jaxepatří.

 

 

nějaké to foto ze Zakončení můžete nalézt zde či zde, další mix pak také tady

a výsledky z nedělního pobíhání na zakončení jsou zde

 

Milé cowgirls a cowboys!
Zkouška Vaší zdatnosti se blíží sedmimílovými kroky a proto Vám chci upřesnit pravidla, aby nedošlo k nějakému handrkování nebo snad nějaké té rvačce.

Zúčastnit se mohou týmy složené minimálně z 5 zkušených honáků, rančerů či roverů. Vítězem se stane tým, který v nejrychlejším čase obejde celý, mnou připravený, okruh plný nástrah a úkolů. Avšak nemusíte se bát, krom toho, že si sáhnete na dno psychických a fyzických sil, se Vám nic zlého nemůže stát :).

Každé družstvo musí nést minimálně 1 lahev něčeho na zahřátí (minimálně horký čaj), tužku, jídlo na posilnění a do batohu si přibalte i dobrou náladu. Bez těchto propriet Vás na cestu nepustím.

Slavnostní výstřel a začátek Vaší zkoušky je v 10:30 před Saloonem Alfa resort, kde můžete nechat přivázané své oře. Na další cestu se musíte vydat již po svých....

Těším se na Vás,
Jack Black!

 

Kromě toho, že chodí i do školy, ukazuje Terka Floriďanům (Floriďankám), jak se běhá. Nejednou již bylo možné přečíst si o jejím působení na stránkách university Saint Leo, naposledy pak včetně malého rozhovoru.

http://www.saintleolions.com/sports/wxc/2011-12/releases/20111024errp49

Zmíněný závod z 22.10. vyhrála a má tak šanci postoupit až na Mistrovství celého USA divize II !

 

 

Zdar cowboys and cowgirls,

 

jmenuji se Jack Black a jsem již 12let Sheriffem v městečku Rainwood City. Za léta svého působení zde jsem dostal za mříže nespočet banditů a bankovních lupičů, ale s přibývajícími léty už bych si chtěl taky užít trochu odpočinku... Rozhodl jsem se najít si zástupce. Dlouho jsem nad skleničkou whiskey zvažoval, jak toho správného najít, až se konečně dostavil nápad. Vyzkouším si Vás, obyčejné cowboye a cowgirls, Ti nejlepší z Vás se stanou mými zástupci!

 

Prověření Vašich schopností proběhne od ranního kuropění 12.11.2011 do večerního soumraku téhož dne v okolí Rainwood City. Samozřejmostí je cowboy dres code (košile, džíny, stetson nebo jiný klobouk, kožená vesta,.....) a lahvička něčeho ostřejšího spolu s posilněním na cestu a úkoly, které Vám chystám.

 

Věřím, že Ti nejlepší prokáží své schopnosti a budou mi věrně pomáhat dopadnout veškeré bandity a lapky, kteří by chtěli ohrožovat naše City.

 

Jack Black

Sheriff of Rainwood City

 

 
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

52.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 17