• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Sprintem v Innsbrucku zítra začíná Euromeeting, na kterém máme velmi silné zastoupení - v české reprezentační výpravě je i Denča Kosová, Terka Novotná, Honza Petržela a Pája Kubát. O víkendu se závody přesunou do horských lesů jižním směrem, v sobotu následuje krátká trať, v neděli klasika.
Výsledky a mapy ze závodu jsou zde.

Ještě silnější zastoupení máme na souběžně konaných vícedenních závodech. Pokud přestáli ve zdraví horský přechod, postaví se na start i takové kalibry jako Cichý, Kamenický nebo Kavalír. Ve startovce elitních kategorií najdeme v záplavě jmen mnoha evropských národností i Markétku, Karima, Piláta a Čechonora Kamendu.

 

Po loňské liberecké svěťákové premiéře čeká dnes na Páju první start na mistrovství světa - kvalifikace middlu.


Narozdíl od včerejší relativně lehké kvalifikace na klasiku bude dnešní terén ve vyšších polohách, na švýcarské straně Jury a v nadmořské výšce do 1 500 m.n.m., členitý, s větším převýšením a kamenitou podložkou. Startuje se od 13 h, Pája vybíhá ve 14.35. Počasí je dnes slunečné, ale ve vyšších polohách poměrně čerstvé. Držíme palce, aby se ho týkalo i zítřejší finále. Sledujte stránky MS a repre stránku.

 

Sprintem v Košicích v neděli  odstartovalo MS juniorů. ...

Vyhlášení výsledků JWOC 2012 sprint

 

AMS dnes skončilo závodem štafet,  ...

 

Na sklonku dne , který přinesl českým barvám hned tři medaile z klasiky na akádě (Radka 3., Kody 2., Chrobák 3.) exkluzivně ještě přinášíme pár dojmů od našeho účastníka MEDu.

Čau Adame, tak jaké jsou dojmy? ...

 

 

Hlášení z MEDu bylo již prakticky kompletní, v závodě štafet startovala v každé kategorii vždy jen jedna za národní výběr a Adam jako nováček si přecejen musí ještě počkat na příště. I on se však může počítat za člena české výpravy, která obhájila vítězství v Poháru národů. Tomu přispěly  i výsledky štafet, kde české týmy získaly jedno zlato, dva bronzy a jednu bramboru. Polská štafeta W16 s Weronikou Cych na druhém úseku skončila devátá.

Dnes startuje klasikou Akademické MS, ....

 

Mistrovství Evropy dorostu odstartovalo smršť vrcholných mezinárodních soutěží, které se v různých koutech Evropy odehrají během nadcházejících tří týdnů a na kterých budeme mít vždy i svého zástupce. Na MED, který se koná na středojihozápadě Francie (Bugeat), se nominoval Adam Růžička. Na včerejším sprintu spíše sbíral zkušenosti, dnešní klasickou trať již oběhl na obstojném 25. místě, zítra se běží štafety, více na http://live.eyoc2012.fr/ . Mezi účastníky je i naše polská posila, Weronika Cych - na klasice skončila 19. ...

 

 

Poslední trénink nejmladšího žactva před prázdninami se uskuteční na Biřičce. Sraz 16:50 v klubovně. S sebou věci na běhání a poté buřtíky na opékání.

 

Trénink žactva 18. 6. 2012 se uskuteční z lávky přes Brňenskou na Novém HK (u Lesů ČR). Sraz v 16:50.

 

Markéta (D18), Klára (D16) a Honza (H20) stříbrní

 

 

 

 


Pája Kubát jede na Mistrovství světa ve Švýcarsku a  Akademické MS ve Španělsku. Na AMS  pojede i Denisa Kosová,

Tereza a Markéta Novotné a  Honza Petržela na juniorské mistrovství světa na Slovensku

Adam Růžička na Mistrovství Evropy dorostu ve Francii

 

 

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

16.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 33