• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Od pondělí 29.10.2012 se tréninky nejmladších OB běžců přesouvají do tělocvičny. Sraz v 16:50 před ZŠ Štefánikova. Buďte prosím dochvilní, dveře tělocvičny se zamykají a pak už se za námi nedostanete. S sebou vhodnou obuv do haly a pití.

 


JO!

Zakončení i bojovka bude! Epická.

 

Odjezd autobusu PHK (s nahlášenou směskou dětí Vč oblasti) v sobotu 8.00 od lodi (Smetanovo nábřeží), 8.10 od Harmonie.

Ubytování v SPŠ Jedovnice, postele jsou nakonec pro všechny, spacák netřeba. Večeři a snídani má každý, kdo si ji u mě výslovně neodhlásil.

Doprava do Olomouce a dál do Brna individuálně neorganizovaně, pokud si někdo neví rady, lze se domluvit na nějakém vlaku. Nocleh z pátka na sobotu, kdo nemá jinak, v Brně v tělocvičně ZŠ Kotlářská (plánek je v pokynech MČR). Pro úplnost, stránka VC Olomouce je zde.

 

V pondělí 1. 10. 2012 se obě skupiny žactva sejdou za hrází rybníka Cikán u lesa. Sraz v 16:50.

 

V pondělí 24.9.2012 se trénink obou skupin žactva uskuteční z Roudničky. Sejdeme se v 16:50 na konci Roudničky u lesa.

 

 

Odjezdy busu Harmonie 6.30, Smetanovo nábřeží 6.35, spíme v tělocvičně v Kamenici (a tedy bez předem zajištěného jídla), v sobotu se běží nejprve sprint na Konopišti, štafety až odpoledne

 

Odjezd 6.25 N, 6.30 H, bydlíme na postelích (http://www.pensionlukas.cz/), pokud se neozve většina proti, tak  včetně večeře a snídaně (budu objednávat ve čtvrtek)

 

 

První trénink skupiny nejmladšího žactva se uskuteční v pondělí 10. 9. 2012 na Biřičce. Sraz 16:50. S sebou: věci na běhání a buzolu (pokud nevlastníte zapůjčíme:-)). Těšíme se na vás. :-)

 

Aby nám tu jen tak nezůstala nakousnutá témata, sluší se připomenout alespoň, že Terka na Euromeetingu vyhrála závod sprintu mezi činžáky innsbruckého předměstí, Pájovi se vcelku vydařila horská klasika, na které skončil sedmý, Denča se umístila na devátém místě na mimořádně technicky vypečeném middlu. Mnohem více o Euromeetingu i zejména pak o MS bylo a je k přečtení na repre stránce .

 

 

 

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

50.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 20