• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Přijďte povzbudit Markétu a mistrovské dorostenecké družstvo  na vyhlášení  ankety „Naděje královéhradeckého sportu 2012“, které se koná dne 12.2.2013 od 18.00 hodin v královéhradecké Filharmonii.

 

 

Letošní výroční schůze našeho klubu OK99 se uskuteční v pátek 8.2. od 17,00 v Country Clubu Lucie na Novém Hradci Králové.

Výbor klubu

 

Zakončení sezóny 2012 je již minulostí. Díky, že jste dorazili a srdnatě bojovali s modrými krystaly!

Zde naleznete výsledky nedělního proběhnutí a můžete se také mrknout na tratě všech 3 kategorií: úvodní společný scorelauf, BOSS, STAND ART a MAZÁNEK.

 

Už je to tak. Je to za dveřma. Stačí otevřít a projít.

 


více

 

I tuto zimu bude možno využít k utužení tělesné schránky posilovnu Gymnázia B.Němcové, ovšem v jiny den nez dříve, o středách od 19.00. Začínáme 7.list opadu.

 

info

 

Zakončení sezóny se kvapem blíží, takže přispěchávám s rozšířením posledního příspěvku, aby vy všichni, co ještě váháte, aby jste se klidně a rozvážně (ne však nerozvážně) přihlásili. Tento článek také zodpoví mnohé o tajemstvích vesmíru a konečně, ale ne nakonec, i kdy se startuje.

 

 

Čtvrteční  tělocvična pro dorost a dospělé začíná ve čtvrtek 1. listopadu už  od 17.45 na ZŠ Štefánikova. Těší se Petra

 

Od pondělí 29.10.2012 se tréninky nejmladších OB běžců přesouvají do tělocvičny. Sraz v 16:50 před ZŠ Štefánikova. Buďte prosím dochvilní, dveře tělocvičny se zamykají a pak už se za námi nedostanete. S sebou vhodnou obuv do haly a pití.

 


JO!

Zakončení i bojovka bude! Epická.

 

Odjezd autobusu PHK (s nahlášenou směskou dětí Vč oblasti) v sobotu 8.00 od lodi (Smetanovo nábřeží), 8.10 od Harmonie.

Ubytování v SPŠ Jedovnice, postele jsou nakonec pro všechny, spacák netřeba. Večeři a snídani má každý, kdo si ji u mě výslovně neodhlásil.

Doprava do Olomouce a dál do Brna individuálně neorganizovaně, pokud si někdo neví rady, lze se domluvit na nějakém vlaku. Nocleh z pátka na sobotu, kdo nemá jinak, v Brně v tělocvičně ZŠ Kotlářská (plánek je v pokynech MČR). Pro úplnost, stránka VC Olomouce je zde.

 

V pondělí 1. 10. 2012 se obě skupiny žactva sejdou za hrází rybníka Cikán u lesa. Sraz v 16:50.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

3.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 14