• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!


JO!

Zakončení i bojovka bude! Epická.

 

Odjezd autobusu PHK (s nahlášenou směskou dětí Vč oblasti) v sobotu 8.00 od lodi (Smetanovo nábřeží), 8.10 od Harmonie.

Ubytování v SPŠ Jedovnice, postele jsou nakonec pro všechny, spacák netřeba. Večeři a snídani má každý, kdo si ji u mě výslovně neodhlásil.

Doprava do Olomouce a dál do Brna individuálně neorganizovaně, pokud si někdo neví rady, lze se domluvit na nějakém vlaku. Nocleh z pátka na sobotu, kdo nemá jinak, v Brně v tělocvičně ZŠ Kotlářská (plánek je v pokynech MČR). Pro úplnost, stránka VC Olomouce je zde.

 

V pondělí 1. 10. 2012 se obě skupiny žactva sejdou za hrází rybníka Cikán u lesa. Sraz v 16:50.

 

V pondělí 24.9.2012 se trénink obou skupin žactva uskuteční z Roudničky. Sejdeme se v 16:50 na konci Roudničky u lesa.

 

 

Odjezdy busu Harmonie 6.30, Smetanovo nábřeží 6.35, spíme v tělocvičně v Kamenici (a tedy bez předem zajištěného jídla), v sobotu se běží nejprve sprint na Konopišti, štafety až odpoledne

 

Odjezd 6.25 N, 6.30 H, bydlíme na postelích (http://www.pensionlukas.cz/), pokud se neozve většina proti, tak  včetně večeře a snídaně (budu objednávat ve čtvrtek)

 

 

První trénink skupiny nejmladšího žactva se uskuteční v pondělí 10. 9. 2012 na Biřičce. Sraz 16:50. S sebou: věci na běhání a buzolu (pokud nevlastníte zapůjčíme:-)). Těšíme se na vás. :-)

 

Aby nám tu jen tak nezůstala nakousnutá témata, sluší se připomenout alespoň, že Terka na Euromeetingu vyhrála závod sprintu mezi činžáky innsbruckého předměstí, Pájovi se vcelku vydařila horská klasika, na které skončil sedmý, Denča se umístila na devátém místě na mimořádně technicky vypečeném middlu. Mnohem více o Euromeetingu i zejména pak o MS bylo a je k přečtení na repre stránce .

 

 

 

 

Sprintem v Innsbrucku zítra začíná Euromeeting, na kterém máme velmi silné zastoupení - v české reprezentační výpravě je i Denča Kosová, Terka Novotná, Honza Petržela a Pája Kubát. O víkendu se závody přesunou do horských lesů jižním směrem, v sobotu následuje krátká trať, v neděli klasika.
Výsledky a mapy ze závodu jsou zde.

Ještě silnější zastoupení máme na souběžně konaných vícedenních závodech. Pokud přestáli ve zdraví horský přechod, postaví se na start i takové kalibry jako Cichý, Kamenický nebo Kavalír. Ve startovce elitních kategorií najdeme v záplavě jmen mnoha evropských národností i Markétku, Karima, Piláta a Čechonora Kamendu.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

51.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 26