• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Není tajností, že se budou objednávat nové dresy a overaly. Ozkoušet velikost bude možné v klubovně na Biřičce v následujících termínech:

úterý 28.5. od 18:00
pátek 31.5.  od 18:00
pondělí 3.6. od 16:30 (změna, původně 17:00)
úterý 4.6. od 18:00


Pokud někdo v těchto termínech nemůže, je možné výjimečně se domluvit se mnou nebo s Kubou Kamenickým na ozkoušení někdy jindy. Stejně tak my dva vám odpovíme na případné dotazy.

Dresy budou barevně stejné jako poslední verze současných dresů a overaly budou jako naše oddílové vesty.

Panchy

 

Konečně nenapadl sníh, nespadl meteorit, ani se nestalo nic podobného a tak jsme se o víkendu mohli zúčastnit prvních letošních štafetových závodů. Cestu "votrokářským holobusem" jsme si zpestřili 12 zastávkami na různých místech po cestě. Jen díky pokynu zaslanému Sosákovi z busu a jeho následné intervenci, se start posunul o 15 minut. I naše první úseky se tak mohly zúčastnit startu.

Jak to bylo dál?....

 

Nominace na MS dospělých byla nakonec uzavřena již tento týden a na seznamu je i Honza Petržela, a to pro závod na klasické trati (7.7. kvalifikace, 9.7. finále), grratulujeme! Český výběr je podobný tomu loňskému, v mužích se změnilo právě jen jméno zástupce našeho klubu, když po Pájovi zažije premiéru právě Ňuf.

Byla rovněž oznámena první jména pro účast na skotském Euromeetingu (může být doplněno ještě po MSJ), kam je nominován Honza i Pája.

Více samozřejmě na stránce reprezentace.

 

V běhu dějin nám zapadla už dřívější zpráva o nominaci Terky Novotné (kterou tímto vítáme opět doma) na závody, které se uskuteční v rámci Světových her, o účasti na dalších vrcholných akcích se ještě bude rozhodovat...:

 

Trénink: OPAKOVANÉ STARTY

 

O uplynulém víkendu se konaly první letošní závody áčkového žebříčku. Pořádání se ujal brněnský oddíl SK Žabovřesky, který jako prostor závodů vybral lesy v okolí obce Kramolín nedaleko jaderné elektrárny Dukovany. Našim běžcům zřejmě dle dosažených výsledků běh pod chladícími věžemi svědčil. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami...

 

Tři cenné kovy jsme si odvezli z chrudimského centrálního náměstí, na němž byl cíl letošního sprintového šampionátu. Přesněji řečeno odvezly si je Klára (3. D16), Mateusz (2. H 18) a v hlavní mužské kategorii Honza Petržela (3.). O nicotnou vteřinu čtvrtý skončil v H16 Dan Vandas, na velkou bednu by se vešel i Adam Růžička (5. H16) a Lenka Svobodová (6. D18) a skoro i Pája Kubát, sedmý v elitě.

TV záznam ze závodů odvysílá ČT Sport v pátek 10.5. ve 13.10.

 

 

O pondělku 6.5. ve 14.13 ...

 

Snad již tradiční jarní výprava za těžkými terény, tréninkovými lahůdkami a švédskou kulturou je za námi. Letos jsme se na sever vypravili v rekordním počtu 41 běhuchtivých orientačních běžců a to nejen z našeho oddílu (dále SHK, VAM). A co že jsme tam dělali?

 

 

Na MČR Sprint a ŽA ZBM (Kramolín) se jede auty, na ŽB (Slaný) odjezd v sobotu 11.5.  8.15 pouze ze Smetanova nábřeží (bus LPU)

 

Trénink obou skupin žactva se v pondělí 6.5.2013 uskuteční od Lesního hřbitova. Sraz v 16:50.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

66.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 21