• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

 

Pokud si chcete zafandit a držet palce našemu trojlístku nadějí  (Terka, Ňuf a Pája)na Jukole, můžete prožít napínavou orienťáckou noc na těchto stránkách.

Venla
1. OK Pan Arhus DEN 2:56:25
18. OK Hällen SWE ( 1.úsek Terka) 3:04:24

Jukola
Oba dva naši závodníci zaběhli famózně. Pája předával z prvního úseku na 16.místě 37 vteřin za čelem závodu, Ňuf zaběhl 4.nejlepší čas na úseku.

1. Kalevan Rasti 7:27:58
30. OK Käre (3. úsek Ňuf) 7:57:06
39. Vaajakosken Terä 2 (1.úsek Pája)  8:05:30

Gratulujeme k supr výkonům!

 

Snaha použít čipy byla zase po zásluze potrestána, fakt sem zvědavej, jestli se mi někdy ten org podaří přelstít... Výsledky nějaký jsou - myslím, že výsledný časy a mezičasy jsou OK, průběžné časy jsou...však se stačí podívat..

Výsledky zde

 

Po sérii NORT byla výprava české repre na MS ve Finsku doplněna o dvě závodnice pro závod sprintu (běží se v pondělí 8.7.) - do Vuokatti pojede i Terka (a Jana Knapová).

 

Terka Novotná se hned ve své první dospělácké sezóně dostala na závodě světového poháru do první desítky! V dnešním knock-out závodě ve švédském Stockholmu se postupně ze dvou kvalifikací dostala až do 8 členného finále. Tady spolu s Tove Alexandersson obsadila 6.příčku se ztrátou pouhých 24 vteřin na vítěznou Emmu Klingerberg.

Nordic Tour se účastní i Ňuf, který se dnes bohužel nedostal přes kvalifikační síto a obsadil 57.místo. Série pokračuje v pátek sprintem ve finském Turku a sobotním stíhacím závodem tamtéž. Držíme Vám palce!

 
Dnes byly uzavřeny nominace pro MS juniorů. Po osmi jménech jasných na základě výsledků nominačních závodů  dnes realizační tým rozhodoval o zbylých čtyřech (a náhradnících). Jejich jména byla právě zveřejněna a je mezi nimi i Lenka. Gratulujeme!

 

Tuto středu se jede na mapu Kamenec, se shromaždištěm zde. Připraveny budou 4 dvoukilometrové okruhy, z toho jeden dětský s nižší obtížností. Na kontrolách budou pouze tréninkové lampiony. Přihlášky nejsou zapotřebí, odjezd tradičně 16.00 od Flošny.

 

A taky nám začíná svatební sezóna, od soboty máme v adresáři dvě Jany Balcarové! Důkazní materiál se postupně objevuje zde.

V sobotu 22.6.  dojde na Žirána, u Klokanů mezitim na Fandu Charváta a 2.8. Gebák!

 

 

Ode dneška do neděle probíhá na střední Moravě lesní část nominačních závodů, po níž se rozhodne, komu budeme na našem MS juniorů fandit. Dnešní závod na krátké trati začíná v 11 h, na startu je i Lenka Svobodová, držte palce! A sledujte stránky MSJrepre.

 

Díky všem za účast, zveřejňuji výsledky a velkou omluvu za svoje zapomenuté hodinky. Proto je níže uvedena jen ta cca 15% část účastníků, co si čas dokázala změřit sama.

Jednoznačným vítězem tréninku je Pilát, vyhrává tričko (svoje zapomenuté). J

Lucie

 

V pondělí 3.6.2013 se obě skupiny žactva sejdou na trénink na Biřičce. Sraz 16:50. Kdo chcete zkoušet dresy přijďte dříve! Odchod na trénink je standartně v 17 hod.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

9.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 10