• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Mistrovství Evropy dorostu odstartovalo smršť vrcholných mezinárodních soutěží, které se v různých koutech Evropy odehrají během nadcházejících tří týdnů a na kterých budeme mít vždy i svého zástupce. Na MED, který se koná na středojihozápadě Francie (Bugeat), se nominoval Adam Růžička. Na včerejším sprintu spíše sbíral zkušenosti, dnešní klasickou trať již oběhl na obstojném 25. místě, zítra se běží štafety, více na http://live.eyoc2012.fr/ . Mezi účastníky je i naše polská posila, Weronika Cych - na klasice skončila 19. ...

 

 

Poslední trénink nejmladšího žactva před prázdninami se uskuteční na Biřičce. Sraz 16:50 v klubovně. S sebou věci na běhání a poté buřtíky na opékání.

 

Trénink žactva 18. 6. 2012 se uskuteční z lávky přes Brňenskou na Novém HK (u Lesů ČR). Sraz v 16:50.

 

Markéta (D18), Klára (D16) a Honza (H20) stříbrní

 

 

 

 


Pája Kubát jede na Mistrovství světa ve Švýcarsku a  Akademické MS ve Španělsku. Na AMS  pojede i Denisa Kosová,

Tereza a Markéta Novotné a  Honza Petržela na juniorské mistrovství světa na Slovensku

Adam Růžička na Mistrovství Evropy dorostu ve Francii

 

 

 

Tereza zlatá, Honza stříbrný

 

 

 

Pojeďte s námi naladit na jarní sezónu do krásných prostor loňského světového poháru v orientačním běhu v okolí libereckého Vesce.

 

Embargovaný prostor pro sprint na Juniorské mistrovství světa v centru Hradce Králové doznal výrazné změny. Došlo k malému rozšíření prostoru, ale především k předefinování možnosti vstupu do tohoto území. Až na dvě průjezdní ulice platí v celém prostoru úplný zákaz vstupu pro všechny potenciální závodníky a také další osoby, které by mohly jakkoliv ovlinit přípravu jednotlivců i celých výprav. Volně přístupné zůstává nadále pouze Velké náměstí.
Prostudujte si důkladně nový plánek embarga. V případě porušení embarga budou pořadatelé nekompromisně trestat domácí i zahraniční závodníky, resp. celá reprezentační družstva.

 

Ve středečních dopoledních hodinách se Janče a Jirkovi narodil Filip. Klučina měřil 48 cm a vážil 3,07 kg.

 

V kalendáři závodů jsou doplněné závody MTBO včetně REGISTRACE. Kdo chce jezdit na závody, je potřeba se zaregistrovat. První závody jsou už na konci dubna v Bratislavě. Registrace je pak možná i během roku.

Poplatek za registraci činí 80 Kč za dospělé a rok, 40 Kč za závodníky, kteří v roce 2012 dosáhnou věku 11 až 17 let včetně.

 
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

14.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 21