• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Na MČR Sprint a ŽA ZBM (Kramolín) se jede auty, na ŽB (Slaný) odjezd v sobotu 11.5.  8.15 pouze ze Smetanova nábřeží (bus LPU)

 

Trénink obou skupin žactva se v pondělí 6.5.2013 uskuteční od Lesního hřbitova. Sraz v 16:50.

 

V privátní zoně je přiláška do žebříčku A a B. Kdo chcete být klasifikován v žebříčku, tak se prosím přihlašte nejpozději do 24.4. Následně proběhne registrace a platba.

 

Letos se koná již druhý ročník velmi zajímavého závodu smíšených dvojic s jedním kolem. Zakladní informace v tomto letáku. Více informací hledejte na webu závodu: http://sportvisio.webnode.cz/hradecky-kolobeh/aktuality/

 

 

Pondělní tréninky nejmladšího žactva se přesouvají ven.

8.4.2013 se sejdeme v 16:50 v klubovně na Biřičce.

S sebou buzoly a vhodné oblečení do lesa. Těšíme se na Vás.

 

Jak jsme si mohli povšimnout zejména o Velikonocích, jaro je údajně tu, takže s březnem již skončila čtvrteční tělocvična (a středeční posilovna) a od příštího týdne naopak začínají středeční mapové tréninky SCM. Během dubna budou za městem, po přerušení květnovými svátky se pak bude tradičně jezdit na výjezdy autobusem. Konkrétní informace budou vždy včas vyvěšeny.

 

Kdo zůstal doma za pecí, může se podívat o co přišel: tady anebo tady .

 

V pondělí konečně vysvitlo sluníčko, a tak byl sníh eště bělejší, a výkony radostnější. mládí se spojilo se zkušeností, a všech 19 štafet statečně oběhlo poslední trénink. A kdo byl nejlepší? Klikni na název článku a uvidíš...

 

 

dneska to teda bylo vo fous - na ranní klasiku se už dojet nedalo, a tak jsme s panem bus-řidičem zkusili, jestli dojede aspoň do nejbližšího lesa. A to se povedlo, takže máme i výsledky

No a cesta na zítřejší štafety byla dneska večer sjízdná, startofku máme a mapy taky, tak uvidíme...

 

Velikonoční soustředění na sněhu pokračuje - mamka, ač nepřítomen, připravil midlu, tak jsme ji prostě dali :-)

a koho by zajímaly výsledky, může na ně kouknout tady

 

 

Ahoj oddíloví bikeři, 
v kalendáři závodů je doplněná REGISTRACE pro závody MTBO 2013. Kdo chce v letoššním roce jezdit na závody MTBO, je potřeba se do 13.4.2013 přihlásit. První závody jsou na programu na konci dubna v Chrasti. Více informací o letošních novinkách a kalendář závodů naleznete na stránkách MTBO.cz.

Poplatek za registraci činí 80 Kč za dospělé a rok, 40 Kč za závodníky, kteří v roce 2013 dosáhnou věku 11 až 17 let včetně.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

4.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 30