• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

MČR na klasice bylo posledním z nominačních závodů na ME dorostu a dnes byl oficiálně zveřejněn seznam účastníků zájezdu,

 

V anketě zvítězila varianta venkovní akce v pátek 4.10. (ale když se najde nadšený pořadatel, dojde i na ples), více viz v pozvánce:

 

 

I v Českém poháru má náš oddíl zastoupení na stupních nejvyšších. Postarala se o to Topinka na třetím místě ( 116 bodů) a Junior na druhém místě ( 116 bodů), který dokonce s vítězem Milošem Nykodýmem nasbíral stejný počet bodů. O vítězi nakonec rozhodl až počet vítězství za celou sezonu. Topče i Juniorovi gratulujeme!!

 

S koncem republikové o-sezóny jsme se dozvěděli i konečný stav v jednotlivých dlouhodobých soutěžích a jak si vedli závodníci v našich barvách? Tři umístění mezi nejlepšími 3 dorostenci a dorostenkami!

 

Předposlední zářijový víkend zavál naše nejlepší oddílové kolegy do Jeseníků. Na Rejvíze pořádal oddíl Magnus orienteering Mistrovství České republiky na klasické trati. I z tohoto náročného kopcovitého terénu jsme si odvezli několik medailí a umístění v první desítce.

 

Po smršti svatební už nám vypukla smršť nových svišťů...

 

V pondělí 23.9. 2013 mají obě skupiny žactva trénink u Lesního hřbitova. Sraz v 16:50 hod.

 

 

O nadcházejícím víkendu nás čeká výživná mistrovská klasika se shromažidštěm na Rejvízu, stránky závodu jsou zde, zde je již i startovka na sobotní kvalifikaci a zde pokyny. Ubytováni jsme v Penzionu Rejvíz (1300 m od shromaždiště), včetně polopenze, postel má každý, kdo si v oddílovém systému přihlásil ubytování nebo kdo mi dal dodatečně přímo vědět.

Cesta je tak na 2h30-3h15 (podle auta, řidiče a vyhledavače, 150 km..), 000 v 11.00, centrum – karanténa 1800 m, karanténa – start 480 m, závodníci mistrovských kategorií se musí do karantény dostavit do 11.30.

Pokud nedošlo k nějaké mně neznámé změně, rozmístění do aut by mohlo vypadat takto: ...

 

O druhém záříjovém víkendu nás Kotlářka Praha pozvala do skalních měst na Kokořínsku. Náročné terény přilákaly řadu oddílových běžců a běžkyň, takže na shromaždišti severně od Šemanovic se skvěly dokonce dva oddílové tunely...

 

Štafety-zvýhodněné startovné 800,-Kč

Půlmaraton- 700 startujících. VYPRODÁNO. Nabídka VIP čísel pro OK99.

Zájemci kontaktujte:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více informací na: www.sportvisio.cz

 

 

Po tomto víkendu je už jasné, kdo může startovat poslední zářijový víkend na MČR štafet v Jablonci. Ze čtyř závodů ČPŠ  se počítají tři do průběžného pořadí. V dorosteneckých kategoriích jsou holky na průběžném 2. místě, Béčko pak na 15. místě. Kluci zatím drží třetí místo.

V ženách postoupili na MČR dvě štafety ze 7. a 19. místa. V mužích se můžeme těšit na start čtyř štafet (5., 21., 32 a 42. místa v ČPŠ). Víc štafet mají jen Pardubice, stejně pak Luhačovice a Turnováci.

V České lize klubů dorostenci vedou a dospělí jsou na pátém místě. Jaké budou konečné výsledky, rozhodnou poslední dva závody 28. a 29. září.

Průběžné výsledky ČPŠ a ČLK.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

12.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 8