• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Mapový trénink bude autobusem 16:00 na Marokánku, podrobnosti a přihlášky na standardním odkaze Tréninky TSM

 

9. 6. se na Biřičce koná Běh pro Paměť národa, který pomáhá organizovat i náš klub. Akce má dobročinný úmysl a všichni jste zváni. Organizátor hledá několik dobrovolníků a především traťového rozhodčího (placená brigáda), který bude zodpovídat za značení trati a pomáhat při průběhu závodu. Web závodu.

 

Slavie nás zve na letošní WOD, který se koná hned vedle naší klubovny. Podrobnosti na letáku.

Přihlášky nejsou potřeba, map bude dostatek.
 

Jen během týdne se nám sešly dva zásadní záznamy do společenské rubriky. Nejdříve v pondělí 7. 5. večer od Michala Černého s Petrou Marcišinovou, kteří Matoušovi zařídili sestřičku Hedviku.

A dnes (14. 5.) v noci, přesněji ve 3.55 h, se rozrostla rodina Jany a Aldy Balcarových. Taky je to holčička, tentokrát Anička (3,48 kg a 51 cm). Všichni zúčastnění jsou nadšení a zdraví, tak ať jim to vydrží!

 

Další mapový trénink TSM připravil Sosák do Jičína. Přihlášky na obvyklém místě

 

Obojí společně s LPU, nástupní místo v HK na zastávce Lipky (ve směru na nádraží), v 8.20 h. Ubytování na postelích (Příbram, Domov mládeže, Jiráskovy sady 113), spacáky netřeba.

 

Na oblastní mistrovství 8.5. bude organizována společná doprava autobusem, do přihláškového systému byla dodatečně přidána možnost jejího přihlášení, kdož máte zájem, zapište se prosím. Odjezd v 8.20 h od Harmonie.

 

byl ve středu u altánu mezi Roudničkou a Vysokou zde jsou výsledky

 

V sobotu se uskutečnilo MČR v nočním OB, ...

 

Tuto středu se již koná výjezd autobusem za město, na mapu Svatba za Horní Jelení, přihlášky do dnešních 21.00 zde . Odkazy na výsledky jsou zde

 

V pondělí po tréninku zapracovaly skupiny dorostu a žáků společně s trenéry i některými rodiči na vyčištění pozemku klubovny...

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

10.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 11