• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Výzvu zaběhnout si 1. ročník hradeckého půlmaratonu přijala řada oddílových běžců. Za slunečného počasí se s tratí dlouhou 21,0975km nejlépe popral Pája Kubát, který si v hlavní mužské kategorii doběhl pro 2.místo (3. celkově). Velmi dobře si vedli i ,,lenoši", pardon štafeta, která si ve složení Justin, Terka Petrželová, Panchy, Janča doběhla pro 3.místo.

Za zmínku ale určitě stojí i parádní výkony mládeže z dopoledne a několik umístění v TOP 10 jednotlivých věkových kategorií.

 

Až do 15.10. se můžete hlásit do jednotky MASH 4077, která započne svou službu v sobotu 9.11. v 10:00 před armádním stanem Bartošova Pec.


Vojáků již je dostatek, ale nutně potřebujeme lékaře, zdravotníky a hlavně sestřičky, ze kterých budou pacienti úplně paf. Pokud splňujete jakoukoliv z těchto kategorií, prosím urychleně se hlaste  v privátní zóně (s přihláškami neváhejte, čím dřív, tím líp).

 

 

Bohužel v domluveném objektu v Jinolicích to nakonec nejde. V našem termínu mají plánované něco jiného, a tak se dohodlo jiné místo. Bát se nemusíte, o skály nepřijdete. Ubytování je domluvené v Bartošově peci ve Frýdštejně - Ondříkovicích...

 

Nina Azebová nabízí k prodeji svoji nepromokavou bundu z aktuálně dodané várky nových oddílových svršků, velikost XS, je jí totiž velká, cena 111 eur (tj. cca 2800-2850 Kč).

 

Nejen naši žáci byli na posledních národních závodech úspěšní. Medaile z si Jablonce odvezli i dorostenci a dorostenky. Dospělí potvrdili, že patří do širší české špičky. Bohužel na medailové umístění to letos nestačilo. Krásná umístění vyválčili i vetoši!

 

V pondělí 30.9.2013 proběhne trénink obou skupin žactva od lávky přes brněnskou silnici na Novém HK (u Lesů ČR). Sraz 16:50.

 

Vrchol vrcholu sezóny je za dveřmi, o víkendu nás čeká MČR štafet, klubů a oblastních výběrů.

 

MČR na klasice bylo posledním z nominačních závodů na ME dorostu a dnes byl oficiálně zveřejněn seznam účastníků zájezdu,

 

V anketě zvítězila varianta venkovní akce v pátek 4.10. (ale když se najde nadšený pořadatel, dojde i na ples), více viz v pozvánce:

 

 

I v Českém poháru má náš oddíl zastoupení na stupních nejvyšších. Postarala se o to Topinka na třetím místě ( 116 bodů) a Junior na druhém místě ( 116 bodů), který dokonce s vítězem Milošem Nykodýmem nasbíral stejný počet bodů. O vítězi nakonec rozhodl až počet vítězství za celou sezonu. Topče i Juniorovi gratulujeme!!

 

S koncem republikové o-sezóny jsme se dozvěděli i konečný stav v jednotlivých dlouhodobých soutěžích a jak si vedli závodníci v našich barvách? Tři umístění mezi nejlepšími 3 dorostenci a dorostenkami!

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

57.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 17