• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

V úterý 18.2.2013 se od 18.00 h v královéhradecké Filharmonii koná vyhlášení "Nadějí královéhradeckého sportu 2013". Mezi oceněnými bude i Dan Vandas a Lenka Svobodová.

Ve středu 26. 2. 2014 se pak rovněž od 18 h ve Filharmoni uskuteční vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec roku 2013 města Hradec Králové“, tam zatím výsledky nejsou známy.

Přijďte zatleskat našim i ostatním mladým borcům, nadto je hojná účast ze strany města vnímána jako výraz vděku za podporu, kterou nám poskytuje.

Vstup na obě akce je volný, na sportovce města je pouze nutné znát zájem pro objednání vstupenek.

 

tímto konečně dává velký Kutloch na vědomí následující:

"Někteří už vědí, někdo tuší. Jako šťastný otec bych se chtěl tímto pochlubit existencí malého lidoopa, který už skoro dva týdny přináší radost do mých dnů. Černý Matouš Vás tímto poprvé pozdravuje..."

 

První letošní úspěch zaznamenala na Zimní olympiádě dětí a mládeže ČR Barča Chaloupská. Na tratích v okolí Vysočina arény se umístila na krásném třetím místě ve starší kategorii (dívky do 16 let). Gratulujeme a držíme palce do dalších disciplín!

 

Pozor, malá změna. Výroční členská schůze se koná ve čtvrtek 30. ledna 2014, od 17,00 hod. v CC Lucie na Novém Hradci Králové. Jste všichni srdečně zváni.

 

Před několika dny jsme si všichni navzájem přáli do dalšího roku všechno nejlepší …  a hlavně to zdraví, protože to ostatní se bez něj neobejde. Osud ale nezajímá co si přejeme. Se spravedlností má společné jen jedno - je slepý. Rozdává rány a nehledí komu. A Samovi zasadil takovou, že se jí už nemohl ubránit. Dokázal s ní bojovat tak dlouho, že to posilovalo naše naděje. Byly však falešné, byl to jen boj s časem. Včera, v úterý 7.1.2014, se jeho čas zastavil. Jen 40 let poté, co se mu začal počítat.

Osud tím zasadil ránu i každému z nás. Ani my se s ní už nevyrovnáme. Pro nás tu ale budeš stále, budeš stále náš kamarád, náš trenér, náš soupeř, náš předseda. Jen už běžíš závod v jiném lese. V tom, do kterého se nikdo nehrne, čeká ale na každého a nikdo neví, kdy se v něm ocitne. Dnes si to zase jednou uvědomujeme o něco silněji.

Naposledy se ve společném světě setkáme ve čtvrtek 16.1. v 10 hodin, ve smuteční obřadní síni v Hradci Králové-Kuklenách.

 

Je tu konec roku a je na čase zhodnotit uplynulou sezonu. Na výročce 30.1. (termín byl posunut z původně oznámeného 31.1.) budeme vyhlašovat nejlepší sportovce za rok 2013 a vy o nich můžete rozhodnout. ZDE můžete hlasovat, kdo si podle vás zaslouží být vyhlášen. Hlasování bude ukončeno 15. 1. 2014.

 

Tak už máme připravenou grafickou podobu našich čepic, čelenek a šátku. Viz níže. Prosíme objednávejte na níže přiložený formulář do 12. 12. 2013. Velikosti je možné odzkoušet v po na tréninku žactva od 16,50-17,15 a od 18,45-19,00 nebo na dráze ve středu od 17,00-18,00, či po domluvě mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.777117727.

 

Tuto neděli 1.12. se konal další ročník tradiční Malé ceny Velké Verandy. Naši zástupci se mezi atlety a ostatními sportovci neztratili. Sosák obsadil mezi muži 2.příčku (16:58) , stejné místo vybojoval na klouzavé trati mezi dorostenci Vandaska (17:35). V žákyních získala 3.místo Barča Chaloupská (24:20).

 

Připravují se nám čepice, multifunkční šátky a čelenky v našich oblíbených černo-bílo-zeleno a trošku žlutých barvách. Velmi brzy zde uvidíte grafické zpracování, abyste se měli na co těšit. Pro nedočkavce info o firmě na www.eleven.cz, kde naleznete vše o materiálech, střihu i ceně, která při hromadné objednávce bude mnohem nižší:-)Protože jde o českou firmu není problém kdykoliv objednat další čepici, čelenku nebo šátek od 1 ks i po hromadné objednávce.

Velikosti lze vyzkoušet od 18. 11. na pondělních trénincích dětí na Štefánikově škole nebo po domluvě s Chvátilovými.

 

Okurková mimosezóna je dobrou příležitostí k připomenutí jedné aktualitky z opačné strany planety, která nám tu trochu zapadla.

 

Už tuto neděli 24.11. začíná tradiční Zimní hradubická liga. Přihlášky na úvodní Klokan Kros končí dnes, přihlásit se můžete buď on-line na webových stránkách http://www.shk-ob.cz/klokankros/ nebo přes e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak neváhejte a běžte se v neděli proběhnout!

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

52.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 10