• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

V pondělí 23.9. 2013 mají obě skupiny žactva trénink u Lesního hřbitova. Sraz v 16:50 hod.

 

 

O nadcházejícím víkendu nás čeká výživná mistrovská klasika se shromažidštěm na Rejvízu, stránky závodu jsou zde, zde je již i startovka na sobotní kvalifikaci a zde pokyny. Ubytováni jsme v Penzionu Rejvíz (1300 m od shromaždiště), včetně polopenze, postel má každý, kdo si v oddílovém systému přihlásil ubytování nebo kdo mi dal dodatečně přímo vědět.

Cesta je tak na 2h30-3h15 (podle auta, řidiče a vyhledavače, 150 km..), 000 v 11.00, centrum – karanténa 1800 m, karanténa – start 480 m, závodníci mistrovských kategorií se musí do karantény dostavit do 11.30.

Pokud nedošlo k nějaké mně neznámé změně, rozmístění do aut by mohlo vypadat takto: ...

 

O druhém záříjovém víkendu nás Kotlářka Praha pozvala do skalních měst na Kokořínsku. Náročné terény přilákaly řadu oddílových běžců a běžkyň, takže na shromaždišti severně od Šemanovic se skvěly dokonce dva oddílové tunely...

 

Štafety-zvýhodněné startovné 800,-Kč

Půlmaraton- 700 startujících. VYPRODÁNO. Nabídka VIP čísel pro OK99.

Zájemci kontaktujte:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více informací na: www.sportvisio.cz

 

 

Po tomto víkendu je už jasné, kdo může startovat poslední zářijový víkend na MČR štafet v Jablonci. Ze čtyř závodů ČPŠ  se počítají tři do průběžného pořadí. V dorosteneckých kategoriích jsou holky na průběžném 2. místě, Béčko pak na 15. místě. Kluci zatím drží třetí místo.

V ženách postoupili na MČR dvě štafety ze 7. a 19. místa. V mužích se můžeme těšit na start čtyř štafet (5., 21., 32 a 42. místa v ČPŠ). Víc štafet mají jen Pardubice, stejně pak Luhačovice a Turnováci.

V České lize klubů dorostenci vedou a dospělí jsou na pátém místě. Jaké budou konečné výsledky, rozhodnou poslední dva závody 28. a 29. září.

Průběžné výsledky ČPŠ a ČLK.

 

Druhý podzimní mapový trénink se uskuteční ve skalách na mapě Kančí zoubek. V nabídce budou 3 mapové okruhy o délce cca 2 km. Ražení Sportident. Bus odjíždí od Flošny již v 15:30 (!). Přihlášky do úterý 10.9. do 20 hodin přes tento dokument. Do přihlášky uveďte jméno a číslo čipu. Zákaz použití bot s hřeby

 

Na konci prázdnin se skupina dospělých vydala ochutnávat terény MČR  družstev a štafet. Jako základnu soustředění jsme zvolili chatu Barborka přímo na mapě. Výborná kuchyně, les hned u domu, dětský bazének po kolena, těžké terény… parádní rozlučka s létem.

 

Nové oddílové dresy dorazily do Čech a začnou se rozdělovat. K vyzvednutí budou v úterý 3.9. a pondělí 9.9. od 18:00 na Biřičce, dále je vezmu na štafety do Rychnova.

Placení proběhne přes oddílové účty. Ohlídejte si, prosím, abyste na účtech měli dostatek financí a nedostali jste se do záporných čísel.

 

Pro malý zájem (17 lidí) nepojede na závody o nadcházejícím víkendu autobus. A spí se doma.

Na zbylé zářijové víkendy už je to lepší a doprava by měla být společná

 

První podzimní trénink nejmladšího žactva se uskuteční v pondělí 9.9.2013. Sraz v 16:50 na Biřičce.

 

Šampionáty jsou sice za námi, ale jsou tu další mezinárodní soutěže. Sprintem zahájili v pátek 2.8. své aktivní působení orientační běžci na Světových hrách v kolumbijském Cali. Česká výprava čítá Terku, Ivetu Duchovou, Beta a Vojtu Krále. Pod výše uvedeným odkazem je i přímý přenos a gps tracking, časový rozdíl je 7 hodin. V sobotu se běží krátká, v neděli smíšené štafety. Kdož jste na fb, týmová fotodokumentace je k vidění na profilu maséra Lally.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

32.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 22