• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Chybí jen poslední střípek do portugalské skládanky- štafety. Z našich se nejvíce dařilo mladším dorostenkám- vítězství. Do štafety se bohužel nevešla Klára.  Adam se na prvním úseku v M16 nepohodl se zdravotní formou a tak zbytek štafety (finišmen Dan) bojoval hlavně s motivací- konečné 15.místo. Starší dorostenky, které rozbíhala Lenka, se pohybovaly v první desítce, kde i zůstaly- 9.místo. A výsledky jako na houpačce potvrdil Matěj, kterému druhý úsek nevyšel- konečné 21.místo. Suma sumárum 5.místo ČR v Poháru národů, ale na druhou stranu určitě mnoho cenných o-zkušeností pro naše naděje! //foto Jan Polášek

 

V sobotu čekala na dorostence klasická trať v přímořském městě Ferrel. Závod se běžel v přehledném terénu s písečnými dunami. Česká republika získala první medaili zásluhou Barbory Vyhnálkové(3. W16). Z naší oddílové ekipy se s tratí nejlépe popral Dan, který obsadil skvělé 5.místo, náladu si určitě vylepšil 11.místem Matěj. Další PHK výsledky: Adam 18., Lenka 24., Klára 41.místo.

 

Pětičlenná výprava našich dorostenců a Sama dnes absolvovala první mistrovský závod. Sprint v klikatých uličkách městečka Ólbidos nejlépe z našich zvládla Lenka, která vybojovala 6.místo, ve stejné kategorii na bronzovou medaili dosáhla Weronika Cych! Hezký výsledek zaběhl i Adam na 8. a Dan na 13.místě. Klára skončila 20., nedařilo se Matějovi, který byl DISK.

 

S počátkem listopadu se rozběhnou tradiční zimní aktivity - od 4.11. na vás každé pondělí v 19.00 čeká posilovna gymnázia B. Němcové a od 7.11. každý čtvrtek kondička v tělocvičně ZŠ Štefánikova, od 17.45 do 18.45 pod vedením Petry Novotné.

 

Výzvu zaběhnout si 1. ročník hradeckého půlmaratonu přijala řada oddílových běžců. Za slunečného počasí se s tratí dlouhou 21,0975km nejlépe popral Pája Kubát, který si v hlavní mužské kategorii doběhl pro 2.místo (3. celkově). Velmi dobře si vedli i ,,lenoši", pardon štafeta, která si ve složení Justin, Terka Petrželová, Panchy, Janča doběhla pro 3.místo.

Za zmínku ale určitě stojí i parádní výkony mládeže z dopoledne a několik umístění v TOP 10 jednotlivých věkových kategorií.

 

Až do 15.10. se můžete hlásit do jednotky MASH 4077, která započne svou službu v sobotu 9.11. v 10:00 před armádním stanem Bartošova Pec.


Vojáků již je dostatek, ale nutně potřebujeme lékaře, zdravotníky a hlavně sestřičky, ze kterých budou pacienti úplně paf. Pokud splňujete jakoukoliv z těchto kategorií, prosím urychleně se hlaste  v privátní zóně (s přihláškami neváhejte, čím dřív, tím líp).

 

 

Bohužel v domluveném objektu v Jinolicích to nakonec nejde. V našem termínu mají plánované něco jiného, a tak se dohodlo jiné místo. Bát se nemusíte, o skály nepřijdete. Ubytování je domluvené v Bartošově peci ve Frýdštejně - Ondříkovicích...

 

Nina Azebová nabízí k prodeji svoji nepromokavou bundu z aktuálně dodané várky nových oddílových svršků, velikost XS, je jí totiž velká, cena 111 eur (tj. cca 2800-2850 Kč).

 

Nejen naši žáci byli na posledních národních závodech úspěšní. Medaile z si Jablonce odvezli i dorostenci a dorostenky. Dospělí potvrdili, že patří do širší české špičky. Bohužel na medailové umístění to letos nestačilo. Krásná umístění vyválčili i vetoši!

 

V pondělí 30.9.2013 proběhne trénink obou skupin žactva od lávky přes brněnskou silnici na Novém HK (u Lesů ČR). Sraz 16:50.

 

Vrchol vrcholu sezóny je za dveřmi, o víkendu nás čeká MČR štafet, klubů a oblastních výběrů.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

43.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 13