• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Počasí celý den hrozilo, ale nakonec ukázalo svou přívětivější tvář. Nakonec se tréninku zúčastnilo celých 38 statečných. Děkuji za účast!

Výsledky můžete najít zde, pár fotek poté tady.

 

Topinka dává na vědomí, že z dnešních věcí ze startu si vzala omylem cizí overal (vršek staršího vzoru, velikost M) a zároveň tedy postrádá ten svůj (vel. S). Denča má něčí zapomenutý černý deštník. A zbylé mapy mám já.

 

Dan si vyběhl ve slovenské Izře titul mistra Slovenska na KT v mladších dorostencích, v nedělních štafetách jsme též nevyšli naprázdno: Bára veze stříbro a Matěj bronz. Jaké jsou další výsledky? Viz níže.

 

Čtvrteční "den vítězství" strávila početná oddílová skupina na MČR ve sprintu v jihomoravském Znojmu. Pořadatelé z Žabovřesk Brno připravili technicky náročné tratě, jejichž ústředním tématem byly zapeklité uličky starého města. Náš oddíl přivezl stejně jako z nočního MČR tři cenné kovy.

Opět nezklamala Lenka- stříbro v juniorkách, bronz v  mladších dorostencích přidal Dan. Zlatým hřebem se ovšem stal bronz Sosáka, který po 5 letech přidal do své sbírky další cenný kov z individuálního MČR! Mlaďákům (Ňuf, Junior a Kamenda) tak nezbylo nic jiného, než zamáčknout slzu a vyleštit medailistovi boty, aby nám neudělal na vyhlášení ostudu....

Stránky závodu, záznam ČT, fotky Kade, fotky Iva K.

 

Mapové výjezdy v letošním roce opět pravidelně každou středu:

Výjimkou je první mapový trénink - výjimečně toto úterý - rozpis a přihlášky zde

 

O uplynulém víkendu se běžela letošní Tiomila, tentokrát v o něco jižnějším Eksjö (za pořadatelství Eksjö SOK, IK Hakarpspojkarna a SOK Aneby), cca na půl cesty od moře do Stockholmu, bez účasti hromadné klubové výpravy, ale i tentokrát s mnoha našimi zástupci v různých barvách.

 

Hustníčky v okolí moravské obce Daskabát hostily první letošní MČR- MČR v nočním OB. Naši oddíloví běžci vybojovali 3 tituly !

V kategorii D16 si vítězství odnesla Bára Chaloupská, v kategorii D20 Lenka Svobodová a vynikající formu potvrdil mezi muži Honza Petržela, když druhého Miloše Nykodýma deklasoval o celých 8 minut! Dvě medaile přidali i veteráni- v D40 3. Pavlína Chaloupská, v H75 2. Jan Mikulecký. A jak se s nočním lesem poprali ostatní?

Kadeho fotodokumentace

 

Velikonočko na Sloupu

Výsledky okruhů a midlu

Fotky: Milan, Kade, Jana

 

V dnešním napínavém závodě štafet v portugalské Palmele vybojovala česká mužská štafeta stříbrnou medaili. Na prvním úseku položil základ pro skvělý výsledek náš Honza Ňuf Petržela. GRATULACE!!!

 

Velikonočko na Sloupu! Teda ve Sloupu....

Základní informace: kombinované soustředění a závody Velikonoce ve skalách....co si která skupina naplánuje to bude mít :-)

termín: 18.4. – 21.4. 2014

odjezd busu: pátek 18.4. - 8:00 od Harmonie, 8:10 od lodi (nejdřív se pojede na trénink, až pak na ubytování, a někteří na 1. etapu závodů)

 

Hezký výsledek přidaly o víkendu oddílové ženy (Jana, Lenka, Janka), které v neděli vybojovaly 3.místo na ČPŠ v Bílých Karpatech. Muži (Panchy, Matěj, Alda) doběhli devátí.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

57.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 17