• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Před několika dny jsme si všichni navzájem přáli do dalšího roku všechno nejlepší …  a hlavně to zdraví, protože to ostatní se bez něj neobejde. Osud ale nezajímá co si přejeme. Se spravedlností má společné jen jedno - je slepý. Rozdává rány a nehledí komu. A Samovi zasadil takovou, že se jí už nemohl ubránit. Dokázal s ní bojovat tak dlouho, že to posilovalo naše naděje. Byly však falešné, byl to jen boj s časem. Včera, v úterý 7.1.2014, se jeho čas zastavil. Jen 40 let poté, co se mu začal počítat.

Osud tím zasadil ránu i každému z nás. Ani my se s ní už nevyrovnáme. Pro nás tu ale budeš stále, budeš stále náš kamarád, náš trenér, náš soupeř, náš předseda. Jen už běžíš závod v jiném lese. V tom, do kterého se nikdo nehrne, čeká ale na každého a nikdo neví, kdy se v něm ocitne. Dnes si to zase jednou uvědomujeme o něco silněji.

Naposledy se ve společném světě setkáme ve čtvrtek 16.1. v 10 hodin, ve smuteční obřadní síni v Hradci Králové-Kuklenách.

 

Je tu konec roku a je na čase zhodnotit uplynulou sezonu. Na výročce 30.1. (termín byl posunut z původně oznámeného 31.1.) budeme vyhlašovat nejlepší sportovce za rok 2013 a vy o nich můžete rozhodnout. ZDE můžete hlasovat, kdo si podle vás zaslouží být vyhlášen. Hlasování bude ukončeno 15. 1. 2014.

 

Tak už máme připravenou grafickou podobu našich čepic, čelenek a šátku. Viz níže. Prosíme objednávejte na níže přiložený formulář do 12. 12. 2013. Velikosti je možné odzkoušet v po na tréninku žactva od 16,50-17,15 a od 18,45-19,00 nebo na dráze ve středu od 17,00-18,00, či po domluvě mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.777117727.

 

Tuto neděli 1.12. se konal další ročník tradiční Malé ceny Velké Verandy. Naši zástupci se mezi atlety a ostatními sportovci neztratili. Sosák obsadil mezi muži 2.příčku (16:58) , stejné místo vybojoval na klouzavé trati mezi dorostenci Vandaska (17:35). V žákyních získala 3.místo Barča Chaloupská (24:20).

 

Připravují se nám čepice, multifunkční šátky a čelenky v našich oblíbených černo-bílo-zeleno a trošku žlutých barvách. Velmi brzy zde uvidíte grafické zpracování, abyste se měli na co těšit. Pro nedočkavce info o firmě na www.eleven.cz, kde naleznete vše o materiálech, střihu i ceně, která při hromadné objednávce bude mnohem nižší:-)Protože jde o českou firmu není problém kdykoliv objednat další čepici, čelenku nebo šátek od 1 ks i po hromadné objednávce.

Velikosti lze vyzkoušet od 18. 11. na pondělních trénincích dětí na Štefánikově škole nebo po domluvě s Chvátilovými.

 

Okurková mimosezóna je dobrou příležitostí k připomenutí jedné aktualitky z opačné strany planety, která nám tu trochu zapadla.

 

Už tuto neděli 24.11. začíná tradiční Zimní hradubická liga. Přihlášky na úvodní Klokan Kros končí dnes, přihlásit se můžete buď on-line na webových stránkách http://www.shk-ob.cz/klokankros/ nebo přes e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak neváhejte a běžte se v neděli proběhnout!

 

S prvním listopadovým čtvrtkem vás opět zvu na podvečerní cvičení. Začínáme v 17.45 opět na ZŠ Štefánikova. Už se na vás těším.

PETRA

 

Několik odvážných členů oddílu se vydalo o prvním listopadovém víkendu na dalekou cestu na Šumavu, kde se běželo MČR v horském orientačním běhu. V sobotu se běžci podívali zahranice do Rakouska, v neděli se pohybovali v okolí Vyššího Brodu. Nejlepšího výsledku dosáhlo stejně jako v loňském roce duo Sosák-Junior na 4.místě v HH, kterým účast na bedně unikla o necelých 8 minut. Janča-Janča 6. v DD, Alda-Panchy 16. v HH a 9. v příchozích Kamenda- Denča.

 

Chybí jen poslední střípek do portugalské skládanky- štafety. Z našich se nejvíce dařilo mladším dorostenkám- vítězství. Do štafety se bohužel nevešla Klára.  Adam se na prvním úseku v M16 nepohodl se zdravotní formou a tak zbytek štafety (finišmen Dan) bojoval hlavně s motivací- konečné 15.místo. Starší dorostenky, které rozbíhala Lenka, se pohybovaly v první desítce, kde i zůstaly- 9.místo. A výsledky jako na houpačce potvrdil Matěj, kterému druhý úsek nevyšel- konečné 21.místo. Suma sumárum 5.místo ČR v Poháru národů, ale na druhou stranu určitě mnoho cenných o-zkušeností pro naše naděje! //foto Jan Polášek

 

V sobotu čekala na dorostence klasická trať v přímořském městě Ferrel. Závod se běžel v přehledném terénu s písečnými dunami. Česká republika získala první medaili zásluhou Barbory Vyhnálkové(3. W16). Z naší oddílové ekipy se s tratí nejlépe popral Dan, který obsadil skvělé 5.místo, náladu si určitě vylepšil 11.místem Matěj. Další PHK výsledky: Adam 18., Lenka 24., Klára 41.místo.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

60.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 35