• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Trénink skupiny častva Pavel Háp - v pondělí 14.5.2012 se sejdeme v 17,00 hodin u lesního hřbitova - každý bude mít kolo, přilbu, busolu.

 

14. 5. 2012 se uskuteční trénink nejmladšího žactva u lesního hřbitova v Malšovicích. Sraz u hlavní brány v 16:50.

 

 

Tento týden byla na Gočárově ulici otevřena nová sportovní prodejna běžeckých potřeb run4fun. V jejím sortimentu je mj. obuv značek Inov8 a Asics, oblečení Craft, hračky Garmin nebo Polar i nějaké ty výživové doháněče formy (Nutrend, karbošneky, ionťáky). Boty si lze vyzkoušet při běhu na běžeckém pásu.

 

Na novou disciplínu sprintových štafet se musíme pořádně připravit. Kluky bychom už měli, ale jedna holka nám ještě chyběla. To vše se změnilo předposlední únorový den. Jako čtvrtá do party mini závodníků přibyla Klaudie s mírami 50 cm a 3,18 kg.

 

… a zaregistrováno. Co/koho máme nového? Do sezóny 2014 vstupujeme s pravděpodobně rekordní soupiskou 231 registrovaných členů, a to jsme před uzavřením a úhradou registrací v systému opět řádně poklidili a zametli, trenérky skupin mladých nadějí však přišly s velkorysými seznamy nových přírůstků. Početnější už jsou pouze ti vedle z Pardubic s 311 členy (pro zajímavost další v pořadí jsou Kotlářka 192, Žabiny 182, celá Jihočeská oblast 177, Tatran Jablonec 169, USK Praha 166).

 

Nechali jsme druhý úsek taky aspoň chvilku vyhřívat se na výsluní slávy, záhy nám ovšem na trať vyskočila už i finišmanka! Doslova za pět minut (půlnočních) dvanáct v pondělí 17. 2. 2014 převzala štafetový dudlík Magdalénka Tihonová a s parametry 3,2 kg / 49 cm vyrazila do našeho světa. Gratulujeme k výkonu vpravdě olympijských měřítek a přejeme celému týmu MMM spoustu dalších úspěchů.

Pro tuhle smíšenou štafetku ovšem třetím úsekem její závod nekončí, ba právě naopak. Ať se tedy při něm těší pevnému zdraví, správnému směru, jistému kroku, co nejzajímavějším terénům a ... co nejdelší trati!

.

 

Štafeta PHK14XX nám vyrazila na druhý úsek! Předávka se uskutečnila na svatého Valentýna, v pátek 14. 2. 2014, a na trať vyběhl Michal Vítek. Soutěžní komise naměřila závodníkovi startovní parametry 50 cm a 3,300 kg. Přejeme tedy správný směr a mnoho sil nadějnému závodníkovi i celému realizačnímu týmu kolem něj!

 

V úterý 18.2.2013 se od 18.00 h v královéhradecké Filharmonii koná vyhlášení "Nadějí královéhradeckého sportu 2013". Mezi oceněnými bude i Dan Vandas a Lenka Svobodová.

Ve středu 26. 2. 2014 se pak rovněž od 18 h ve Filharmoni uskuteční vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec roku 2013 města Hradec Králové“, tam zatím výsledky nejsou známy.

Přijďte zatleskat našim i ostatním mladým borcům, nadto je hojná účast ze strany města vnímána jako výraz vděku za podporu, kterou nám poskytuje.

Vstup na obě akce je volný, na sportovce města je pouze nutné znát zájem pro objednání vstupenek.

 

tímto konečně dává velký Kutloch na vědomí následující:

"Někteří už vědí, někdo tuší. Jako šťastný otec bych se chtěl tímto pochlubit existencí malého lidoopa, který už skoro dva týdny přináší radost do mých dnů. Černý Matouš Vás tímto poprvé pozdravuje..."

 

První letošní úspěch zaznamenala na Zimní olympiádě dětí a mládeže ČR Barča Chaloupská. Na tratích v okolí Vysočina arény se umístila na krásném třetím místě ve starší kategorii (dívky do 16 let). Gratulujeme a držíme palce do dalších disciplín!

 

Pozor, malá změna. Výroční členská schůze se koná ve čtvrtek 30. ledna 2014, od 17,00 hod. v CC Lucie na Novém Hradci Králové. Jste všichni srdečně zváni.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

41.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 17