• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

O uplynulém víkendu se běžela letošní Tiomila, tentokrát v o něco jižnějším Eksjö (za pořadatelství Eksjö SOK, IK Hakarpspojkarna a SOK Aneby), cca na půl cesty od moře do Stockholmu, bez účasti hromadné klubové výpravy, ale i tentokrát s mnoha našimi zástupci v různých barvách.

 

Hustníčky v okolí moravské obce Daskabát hostily první letošní MČR- MČR v nočním OB. Naši oddíloví běžci vybojovali 3 tituly !

V kategorii D16 si vítězství odnesla Bára Chaloupská, v kategorii D20 Lenka Svobodová a vynikající formu potvrdil mezi muži Honza Petržela, když druhého Miloše Nykodýma deklasoval o celých 8 minut! Dvě medaile přidali i veteráni- v D40 3. Pavlína Chaloupská, v H75 2. Jan Mikulecký. A jak se s nočním lesem poprali ostatní?

Kadeho fotodokumentace

 

Velikonočko na Sloupu

Výsledky okruhů a midlu

Fotky: Milan, Kade, Jana

 

V dnešním napínavém závodě štafet v portugalské Palmele vybojovala česká mužská štafeta stříbrnou medaili. Na prvním úseku položil základ pro skvělý výsledek náš Honza Ňuf Petržela. GRATULACE!!!

 

Velikonočko na Sloupu! Teda ve Sloupu....

Základní informace: kombinované soustředění a závody Velikonoce ve skalách....co si která skupina naplánuje to bude mít :-)

termín: 18.4. – 21.4. 2014

odjezd busu: pátek 18.4. - 8:00 od Harmonie, 8:10 od lodi (nejdřív se pojede na trénink, až pak na ubytování, a někteří na 1. etapu závodů)

 

Hezký výsledek přidaly o víkendu oddílové ženy (Jana, Lenka, Janka), které v neděli vybojovaly 3.místo na ČPŠ v Bílých Karpatech. Muži (Panchy, Matěj, Alda) doběhli devátí.

 

Už od soboty máme v oddílových řadách několik oblastních mistrů! Na krátké trati v Horním Jelení si titul vybojovali: Míša Metelková, Bára Chaloupská, Klára Novotná, Zdeňka Kubečková, Alena Jiranová, Dan Vandas, Sosák, Kája Kavalír, Petr Dušátko a František Vykysalý.

Odpoledne se závodníci přesunuli do Chocně a titul oblastního mistra ve sprintu domů vezli tentokráte: Míša Machačová, Alena Jiranová, Dan Vandas, Milan Novotný, Pavel Metelka a Jarda Vondrouš.

 

Naši dva nejlepší závodníci si nyní užívají tepla v portugalské Palmele. Sedm závodů v sedmi dnech je dost nabitý program jak pro závodníky, tak pro nás diváky. Palce můžete držet i díky webovým stránkám EOC. Z finálových závodů by měl běžet na webu dostupný online videozáznam.

ČT middle Q- Ňuf prošel do finále z 13.místa, Junior nakonec z 31.místa prolezl taktéž...
PÁ long Q- Junior si dnes zlepšil reputaci, postup z 3.místa!
SO sprint Q- Ňuf z 8.místa v nedělním finále

NE finále sprint- 9. Vojta Král, 18. Honza Procházka, 22. Ňuf, 31. Miloš Nykodým
PO finále middle- 4.Bet !!, 9.Vojta Král, 27.Štěpán Kodeda, 71. Ňuf, 93. Junior
ÚT finále long-
25. Junior, 26. Štěpán Kodeda
ST štafety- ??

 

V úterý 25.3. byla v Aldisu vyhlášena anketa Sportovec Královéhradeckého kraje 2013. Náš oddíl měl mezi nominovanými několik želízek v ohni. Nejúspěšnější nakonec byli Bára Chaloupská (2. místo v kategorii- Olympiáda mládeže) a Dan Vandas (8.místo kategorie mládeže). Oběma gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i v roce letošním!

 

Trénink skupiny častva Pavel Háp - v pondělí 14.5.2012 se sejdeme v 17,00 hodin u lesního hřbitova - každý bude mít kolo, přilbu, busolu.

 

14. 5. 2012 se uskuteční trénink nejmladšího žactva u lesního hřbitova v Malšovicích. Sraz u hlavní brány v 16:50.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

39.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 13