• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Výročka shrnující již skoro uplynulý rok se uskuteční tradičně v Countryclubu Lucie na Novém HK, netradičně v úterý, a to 27.1.2015 od 17 do 20 hodin (s ohledem na všeliké různé akce, které by kolidovaly s jinými termíny v tomto období).

 

Dan Vandas nabízí k odkoupení poukaz v hodnotě 3000 Kč do e-shopu Vavrys, platný do 31.12.2014. Zájemci nechť jej kontaktují na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Datum: 27. 11. 2014
Pořadatel: učitelé KRCR FIM UHK
Druh závodu: Noční závod v orientačním běhu smíšených dvojic (holka + kluk) s hromadným startem a volným pořadím kontrol + afterparty
Centrum: CC Lucie na Novém HK ...
 

Kulatiné kulatiny, století třičtvrtiny, dnes oslavil Petr Weber, dlouholetý člen klubu (i předešlých oddílů) aktivní závodník a trenér na klubové i reprezentační úrovni, nadšenec, který sportu věnoval prakticky celou dosavadní životní dráhu. Gratulujeme a přejeme dostatek sil a zdraví, ať je ta dráha ještě hodně dlouhá.

 

Stále mám u sebe: ...

 

Ve čtvrtek 6.11. od 17.30 zahajuji na ZŠ Štefánikova další sezónu posilovacích cvičení. Vhodné pro všechny od dorostu až po veterány. Petra

 

Bojovka bude a bude trochu jiná než bylo poslední roky zvykem. Téma je lehce nekonkrétní: sedum pé. Co od toho můžete čekat?

 

Hlavní sezóna tradičně vyvrcholila sportovně-společensky nejvýživnější akcí, tedy mistrovstvím štafet a klubů. Letos v trochu netradičně odskočeném termínu, ale i přesto za hezkého počasí, v neděli pak přímo zářivého, což nakonec pro nás mělo platit i po stránce výsledkové.

 

Štafeta nových nadějí nabrala ukrutné tempo, aby - po sportovní stránce - stihla finiš v symbolicky nejpříhodnější den. Přesně v půli úspěšného štafetovo-klubového víkendu, na sklonku soboty 11.10, ve 23.31 h, vyslala Zdenka s Igorem na trať Ninu Melicharovou. Podle startovních parametrů 46 cm a 2 730 g to vypadá na mrštnou a svižnou závodnici, první zprávy z lesa a rozhovory potvrzují, že všichni pokračují ve zdraví plným tempem vpřed.


 

Výsledky a mezičasy

 

Štafeta novoběžců podzimní sezóny vyběhla v pátek 3.10. na druhý úsek.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

38.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 34