• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

 

Uplynulý víkend byl pro český OB vpravdě historickým...

 

Zde rozpis

 

(doplněno foto)

 

O víkendu nás čekal první poprázdninový závodní víkend. Menší skupina vyrazila do Suché Rudné na závody A-žebříčku. Většina oddílu ale zakotvila v nádherných terénech Toulovcových Maštalí na závodech českého žebříčku B. A že do HK dorazily i nějaké vavříny se můžete přesvědčit níže...

 
 

Další podzimní  mapové tréninky Královéhradeckého sportovního centra mládeže budou organizovány každou středu od 10.9. do 8.10.

Na všechny tréninky bude společná doprava busem s odjezdem v 16:00 z parkoviště od koupaliště Flošna.

Bližší informace budou vždy v rozpise k danému tréninku. Na přípravě tréninků se střídáme se slávisty

 

Datum Trénink Pořadatel

10.9. sprint Novotný M

17.9. middle SHK

24.9. zkrácená Faltejsek P

1.10. okruhy SHK

8.10. hromadný start Chaloupská P.

 

Na Hané a v nejbližším okolí proběhla od 12. do 16. 8. letošní vrcholná O-akce na českém území - Akademické mistrovství světa.

 

Závodem sprintu začalo v úterý MS juniorů. Letos jej hostí Bulharsko, s centrem ve sportovním středisku Borovec , na severním úpatí pohoří Rila, hned pod nejvyšší bulharskou horou, Musalou.

 

Po volném dni se dnes běžela klasika, v horském terénu s centrem v Lavarone, poprvé podle nového systému bez kvalifikace.

 

Na mistrovství světa už proběhly obě sprintové disciplíny, v sobotu si velmi úspěšně odbyl svoji premiéru Rafał - v kvalifikaci (na ostrově Burano SV od Benátek) postoupil z 5.-6. místa ve skupině, ve finále (v Benátkách) skončil na 21. místě, se ztrátou 1:12 na poměrně překvapivého vítěze Sörena Bobacha a 41 s na Beta, který skončil (zase) osmý, jakožto nejlepší z našich.

 

Po Akademickém MČR, které se konalo minulý týden u Liberce, byla uzavřela nominace na Akademické MS, které letos 12.-16.8. hostí ČR, resp. Haná.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

20.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 35