• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Kulatiné kulatiny, století třičtvrtiny, dnes oslavil Petr Weber, dlouholetý člen klubu (i předešlých oddílů) aktivní závodník a trenér na klubové i reprezentační úrovni, nadšenec, který sportu věnoval prakticky celou dosavadní životní dráhu. Gratulujeme a přejeme dostatek sil a zdraví, ať je ta dráha ještě hodně dlouhá.

 

Stále mám u sebe: ...

 

Ve čtvrtek 6.11. od 17.30 zahajuji na ZŠ Štefánikova další sezónu posilovacích cvičení. Vhodné pro všechny od dorostu až po veterány. Petra

 

Bojovka bude a bude trochu jiná než bylo poslední roky zvykem. Téma je lehce nekonkrétní: sedum pé. Co od toho můžete čekat?

 

Hlavní sezóna tradičně vyvrcholila sportovně-společensky nejvýživnější akcí, tedy mistrovstvím štafet a klubů. Letos v trochu netradičně odskočeném termínu, ale i přesto za hezkého počasí, v neděli pak přímo zářivého, což nakonec pro nás mělo platit i po stránce výsledkové.

 

Štafeta nových nadějí nabrala ukrutné tempo, aby - po sportovní stránce - stihla finiš v symbolicky nejpříhodnější den. Přesně v půli úspěšného štafetovo-klubového víkendu, na sklonku soboty 11.10, ve 23.31 h, vyslala Zdenka s Igorem na trať Ninu Melicharovou. Podle startovních parametrů 46 cm a 2 730 g to vypadá na mrštnou a svižnou závodnici, první zprávy z lesa a rozhovory potvrzují, že všichni pokračují ve zdraví plným tempem vpřed.


 

Výsledky a mezičasy

 

Štafeta novoběžců podzimní sezóny vyběhla v pátek 3.10. na druhý úsek.

 

Klára Novotná stříbrnou medailí a Bára Chaloupská bronzovou zachraňovaly čest našeho oddílu na mistrovství v královské disciplíně, které máme pro letošek právě za sebou.

 

Výsledky zde

 

a zde mapy  Long MiddleA MiddleB Short Bejby

V autobuse zůstala žlutá bunda - nyní je u Chaloupských

 

Mezinárodním utkáním ještě není letos konec, po uplynulých dvou víkendech se uzavřela nominace na Juniorský evropský pohár (JEC),

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

45.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 31