• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Mezinárodním utkáním ještě není letos konec, po uplynulých dvou víkendech se uzavřela nominace na Juniorský evropský pohár (JEC),

 

 

Uplynulý víkend byl pro český OB vpravdě historickým...

 

Zde rozpis

 

(doplněno foto)

 

O víkendu nás čekal první poprázdninový závodní víkend. Menší skupina vyrazila do Suché Rudné na závody A-žebříčku. Většina oddílu ale zakotvila v nádherných terénech Toulovcových Maštalí na závodech českého žebříčku B. A že do HK dorazily i nějaké vavříny se můžete přesvědčit níže...

 
 

Další podzimní  mapové tréninky Královéhradeckého sportovního centra mládeže budou organizovány každou středu od 10.9. do 8.10.

Na všechny tréninky bude společná doprava busem s odjezdem v 16:00 z parkoviště od koupaliště Flošna.

Bližší informace budou vždy v rozpise k danému tréninku. Na přípravě tréninků se střídáme se slávisty

 

Datum Trénink Pořadatel

10.9. sprint Novotný M

17.9. middle SHK

24.9. zkrácená Faltejsek P

1.10. okruhy SHK

8.10. hromadný start Chaloupská P.

 

Na Hané a v nejbližším okolí proběhla od 12. do 16. 8. letošní vrcholná O-akce na českém území - Akademické mistrovství světa.

 

Závodem sprintu začalo v úterý MS juniorů. Letos jej hostí Bulharsko, s centrem ve sportovním středisku Borovec , na severním úpatí pohoří Rila, hned pod nejvyšší bulharskou horou, Musalou.

 

Po volném dni se dnes běžela klasika, v horském terénu s centrem v Lavarone, poprvé podle nového systému bez kvalifikace.

 

Na mistrovství světa už proběhly obě sprintové disciplíny, v sobotu si velmi úspěšně odbyl svoji premiéru Rafał - v kvalifikaci (na ostrově Burano SV od Benátek) postoupil z 5.-6. místa ve skupině, ve finále (v Benátkách) skončil na 21. místě, se ztrátou 1:12 na poměrně překvapivého vítěze Sörena Bobacha a 41 s na Beta, který skončil (zase) osmý, jakožto nejlepší z našich.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

67.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 361