• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Trochu se nám to protáhlo, nicméně v neděli (7.6.) ve 22:00 ukončím přístup do tabulky a objednávku odešlu. Pokud tedy máte o nějaký kousek oblečení zájem, máte zároveň také poslední šanci se zapsat. Svoji objednávku si prosím také zkontrolujte. Předesílám, že příští rok se oblečení objednávat nejspíš nebude, takže se podle toho zařiďte ;-)

tabulka

 
V rámci spolupráce s firmou Sportvisio mají členové našeho oddílu slevu na startovné pro červnový Gladiator race v Holicích. Jedná se o slevu 1 + 1, tedy jedno startovné za 2 přihlášené.
 

Výsledky

Rozpis

 

Bez připomenutí nesmí zůstat úspěšný uplynulý víkend, z nějž jsme si přivezli hned šest mistrovských medailí (počítáme-li štafetové jen za jednu a nepočítáme li bramborové), gratulujeme Báře a Denise ke zlatu, Kláře a Bandaskovi ke stříbru a kromě nich pak ještě Ondrovi, Kamendovi, Ňufovi a Topince, s nimiž si doběhli pro medaile i ve sprintových štafetách - letos stříbrnou pro dorost a bronzovou pro dospělé.

 

 

Vše podstatné zde

Přihlášky

 

Z výchoďáku na Pecce pořád postrádáme červenou dětskou mikinu a doma nám leží modrá děrovaná vesta ze závodu u Potštejna. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Další zkoušení Gasso oblečení bude v sobotu na krajáku ve Zdelově a v pondělí na tréninku žactva a dorostu, který bude 16:50 v Roudničce na konci a pak na rohu bývalé skládky

 

Po kvalitním lesním o-zážitku nás čeká sprintování po městě. Odjezd 6.30 Harmonie, 6.40 Nábřeží, další zastávky Stéblová odb. (Šaby), Pardubice zimní stadión, Vysoké Mýto benzinka na výjezdu (Bandaskovic).

Ubytování je zajištěno na internátu Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel v Rožnově pod Radhoštěm (zde, 14 km z centra závodů), třílůžkové pokoje, spacáky netřeba.

Mmch právě v Rožnově p.R. se v roce 2001 konalo zcela první MČR ve sprintu

Stránky (těch letošních) závodů jsou zde , počasí bude spíš ošklivé, během sobotních závodů by mohlo začít pršet a skončit by mělo po nedělních závodech, stan se hledá.

Další atrakce v místě - festival cimbálové muziky ve Valašském Meziříčí, orientační závod veteránů (myšleno historických vozidel) se startem v Rožnově p.R.

 

Vše podstatné zde v rozpisu přihlášky pak zde výsledky jsou tady

 

O víkendu nás čeká víkend závodů A/B žebříčku pořádaný Pragovkou v pošumavských terénech poblíž Sušice, prý exkluzivních a těžkých, málokdy vídaných. Spíme na postelích v internátu v Sušici, spacáky netřeba. Doprava autobusem, odjezd 6.30 Harmonie, 6.40 od lodi.

Stránky závodu jsou zde.

 

Ahoj, je tu další možnost vyzkoušet a objednat oddílové oblečení od firmy Noname. Zároveň také konečně přišly podkolenky Haven. Informace o zkoušení oblečení a distribuci podkolenek najdete níže.

Budeme tradičně objednávat bundy, kalhoty, dresy, dederonové kalhoty a elasťáky. Nově také oblečení na sprint a podkolenky. Zkoušení proběhne v následujících termínech v šatně na Biřičce:

6.5. v 19:00, 8.5. ve 14:00, 14.5. v 19:00. Zkušební sadu vezmu i na ŽA, ŽB do Sušice. Pokud si někdo žádný z termínů nevybere, tak se se mnou může přes mail dohodnout, ale zkuste si prosím raději vybrat jednu z nabízených možností. V těchto termínech budu mít s sebou také podkolenky Haven, takže kdo si je objednal, může si je vyzvednout.

Při zkoušení si zapamatujte, nebo napište své velikosti, které si následně zapíšete do této tabulky. V ní najdete i další potřebné informace. Poslední zkoušení bude možné 17.5. v Sušici, tento den bude zároveň i deadline pro objednávky.

Případné dotazy směřujte na můj mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

28.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 23