• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Požádali jsme před Jarním pohárem o rozhovor jednoho z účastníků. Nese registračku AOP8801, což znamená, že je jím Jakub Holuša, závodník klubu Přátelé orientačního běhu Opava…

 

V pátek začíná najen jaro, ale také Jarní pohár! Vše podstatné najdete v samostatné sekci, kde se již průběžně hromadí aktuality.

(aktuálně nepřehlédněte zejména sloučení kategorií H/D45 +)

 

Budoucí reprezentace se nám naplňuje ... a další člen má hned od začátku ideální podmínky - narodil se do domácího týmu reprezentačního kouče!

 

dává se na vědomí, že byl aktivován nový běžný účet našeho klubu.

 

Mimořádnou nedělní mezinárodní poštou dorazilo rekomando odeslané včera ze Švýcar ... (přidán fotodůkaz)

 

Pokud někdo postrádá polštář s motivem kočkovité šelmy (pravděpodobně leopard) nebo světle modrý ručník s logem Východočeský pohár 2010, nechť se ozve na jeden z mých kontaktů uvedených v sekci adresář členů. Foto po rozkliknutí článku.

 
Je tu konec roku a tedy čas zhodnotit uplynulou sezónu. Na výročce 27.1. budeme vyhlašovat nejlepší sportovce za rok 2014 a vy o nich můžete rozhodnout. ZDE můžete hlasovat o tom, kdo si podle vás zaslouží být vyhlášen. Hlasování bude ukončeno 15. 1. 2015.
 

I letos se konají Vánoce, takže i letos se koná Vánoční sprint!

Zde se dočtete vše podstatné a zde pan bOris netrpělivě čeká na vaše přihlášky.

 

Výročka shrnující již skoro uplynulý rok se uskuteční tradičně v Countryclubu Lucie na Novém HK, netradičně v úterý, a to 27.1.2015 od 17 do 20 hodin (s ohledem na všeliké různé akce, které by kolidovaly s jinými termíny v tomto období).

 

Dan Vandas nabízí k odkoupení poukaz v hodnotě 3000 Kč do e-shopu Vavrys, platný do 31.12.2014. Zájemci nechť jej kontaktují na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Datum: 27. 11. 2014
Pořadatel: učitelé KRCR FIM UHK
Druh závodu: Noční závod v orientačním běhu smíšených dvojic (holka + kluk) s hromadným startem a volným pořadím kontrol + afterparty
Centrum: CC Lucie na Novém HK ...
 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

31.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 24