• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Z výchoďáku na Pecce pořád postrádáme červenou dětskou mikinu a doma nám leží modrá děrovaná vesta ze závodu u Potštejna. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Další zkoušení Gasso oblečení bude v sobotu na krajáku ve Zdelově a v pondělí na tréninku žactva a dorostu, který bude 16:50 v Roudničce na konci a pak na rohu bývalé skládky

 

Po kvalitním lesním o-zážitku nás čeká sprintování po městě. Odjezd 6.30 Harmonie, 6.40 Nábřeží, další zastávky Stéblová odb. (Šaby), Pardubice zimní stadión, Vysoké Mýto benzinka na výjezdu (Bandaskovic).

Ubytování je zajištěno na internátu Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel v Rožnově pod Radhoštěm (zde, 14 km z centra závodů), třílůžkové pokoje, spacáky netřeba.

Mmch právě v Rožnově p.R. se v roce 2001 konalo zcela první MČR ve sprintu

Stránky (těch letošních) závodů jsou zde , počasí bude spíš ošklivé, během sobotních závodů by mohlo začít pršet a skončit by mělo po nedělních závodech, stan se hledá.

Další atrakce v místě - festival cimbálové muziky ve Valašském Meziříčí, orientační závod veteránů (myšleno historických vozidel) se startem v Rožnově p.R.

 

Vše podstatné zde v rozpisu přihlášky pak zde výsledky jsou tady

 

O víkendu nás čeká víkend závodů A/B žebříčku pořádaný Pragovkou v pošumavských terénech poblíž Sušice, prý exkluzivních a těžkých, málokdy vídaných. Spíme na postelích v internátu v Sušici, spacáky netřeba. Doprava autobusem, odjezd 6.30 Harmonie, 6.40 od lodi.

Stránky závodu jsou zde.

 

Ahoj, je tu další možnost vyzkoušet a objednat oddílové oblečení od firmy Noname. Zároveň také konečně přišly podkolenky Haven. Informace o zkoušení oblečení a distribuci podkolenek najdete níže.

Budeme tradičně objednávat bundy, kalhoty, dresy, dederonové kalhoty a elasťáky. Nově také oblečení na sprint a podkolenky. Zkoušení proběhne v následujících termínech v šatně na Biřičce:

6.5. v 19:00, 8.5. ve 14:00, 14.5. v 19:00. Zkušební sadu vezmu i na ŽA, ŽB do Sušice. Pokud si někdo žádný z termínů nevybere, tak se se mnou může přes mail dohodnout, ale zkuste si prosím raději vybrat jednu z nabízených možností. V těchto termínech budu mít s sebou také podkolenky Haven, takže kdo si je objednal, může si je vyzvednout.

Při zkoušení si zapamatujte, nebo napište své velikosti, které si následně zapíšete do této tabulky. V ní najdete i další potřebné informace. Poslední zkoušení bude možné 17.5. v Sušici, tento den bude zároveň i deadline pro objednávky.

Případné dotazy směřujte na můj mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Rozpis

Výsledky

 

Kéž i další zprávy ze společenské rubriky budou už jen veselé. Úspěšně nám přibývají a přibývat budou:

 

Oblečení Gasso má tabulku s požadavky zde a další zkoušení bude po 12.5. Budou dresy i tílka pánská i dámská.

 

Za necelé čtyři dny začíná severská 10mila a velká část hradeckého dorostu bude u toho. Všechny Vás zdravíme a držte nám palce! :-)

" Švédi"

 

Z VčP je k dispozici modrá mikina (u Hápů) a modrá vesta (u T. Novotného) - fotky dále.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

39.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 14