• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Letošní schůze proběhne netradičně v neděli 9. 2. od 17:00 v zasedací místnosti haly Slavia. Věříme, že nedělní termín umožní účast i členům, kteří pracují či studují v jiných městech. Níže je plánovaný program.

 

Po 15 letech budeme znovu pořádat MČR štafet a družstev. Na tento závod jsme vybrali pěkný terén s trochou šutrů, který orienťácká společnost zná pod názvem Studánka. Tato mapa (plus část lesa k silnici z Komárova do Záboří) se od této chvíle až po samotné mistrovství stává zakázaným prostorem, do kterého můžou pouze mapaři, stavitelé a hlavní pořadatelé.

Za všechny doufám, že se nám podaří uspořádat krásný vrchol O-sezóny 2021.

 

Již tuto neděli 24.11 od 10:00 na Dubince stránka závodu zde.

 

Mezičasy z nedělního závodu na zakončení zde.

Cílem prošlo celkem 106, ale 7 bezčipových nakonec ve výsledcích chybí.

 

 

Jsou malí, jsou tu rok a rostou. Nejen tím, kolik jich už je, ale hlavně tím, co zvládnou. Máme tu pár fotek, výsledky závěrečných štafet nebo přehled letošních tréninků včetně map.

 

Konečně tu máme do společenské rubriky zase jednou svatbu!

 

Výsledky ze včerejšího měření
(kliknout na titulek)

 

Na výborné výsledky z klasiky jsme navázali i na MČR štafet a klubů, které o prvním říjnovém víkendu uspořádala Praga Praha severně od Tisu u Blatna,

 

Začal nám podzim a k němu neodmyslitelně patří zakončení sezóny. Letošní jubilejní rok nebude výjimkou. Týden po posledním výchoďáku se sejdeme, abychom společně ukončili orienťáckou sezonu a zároveň oslavili 20 let od vzniku samostatného klubu. To je i téma celého zakončení. Historie OK 99 Hradec Králové. Doporučujeme všem, nastudovat naší slavnou historii od pravěku po současnost. Bude se hodit během bojovky i v doprovodných programech.

 

Poslední možnost středečního mapového tréninku bude od rybníku Češík. Pokyny jsou tady a přihlášky tady.

 

Letošní MČR na klasice bude asi patřit mezi ty, na které se bude ještě nějaký čas vzpomínat.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

34.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 23