• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

A máme ho za sebou. Letošní společensko-sportovní vrchol sezóny a hlavní sezónu vůbec. Jeden z historicky nejlepších výsledků dosažených při loňském dobývání Radyně byl náročný na obhajobu, ale nezůstali jsme za ním daleko, pokud vubec - zlato a dva bronzy za štafet a dva bronzy z klubů - tj. opět jsme po prestižním závěrečném závodě byli na bedně v obou kategoriích!

 

V záplavě sportovně-organizačních zpráv by nám tu málem zapadla jedna navýsost společenská

 

Všechny potřebné informace najdete tady.

 

Ahoj, i letos se uskuteční tradiční zakončení sezóny, tentokrát v termínu 14.-15.11 v areálu Renospond ve Zderazi, tedy na stejném místě, jako Velikonočko......

 

A máme ho za sebou. Obávané letošní mistrovství na klasické trati. Vydařilo se sportovně, pořadatelsky a pro nás i výsledkově. Skoro až historicky. Získali jsme zlato z obou hlavních kategorií, díky Denise a Baptistovi, stříbrné medaile vybojovaly Klára a Bára, bronz Pája a Šimon, na velkou bednu se v jednadvacítkách vešel ještě šestý Ňuf a o necelou minutu utekla nakonec sedmé Dáduli!

(průběžně rozšiřováno o další dojmy)

 

O uplynulém víkendu se už tradičně uskutečnila švýcarská finálová série závodů světového poháru

 

Okruhy, Mapa: Běleč (PHK);  Výsledky tady

 

Po klasice se uzavřely hlavní individuální dlouhodobé soutěže a dopadly pro nás stejně jako klasika samotná - vítězstvím v dámské i pánské kategorii.

 

Partnerská společnost Sportvisio nám zaslala speciální nabídku pro své akce.

 

 

 

Naprostá většina oblečení už dorazila. Většinu už jsem také na závodech předal majitelům, ale pořád ještě pár lidí a kousků zbývá. Nabízím tedy následující možnosti: dnes 21.9. v 17:00 na Biřičce. Středa 23.9. v 15:50 na parkovišti u Flošny. Čtvtek 24.9. v 19:00 na Biřičce. A věci můžu vzít i na víkendové MČR na klasice. Pokud někomu žádný z termínů nevyhovuje, napište mi prosím mail ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) a domluvíme se jinak. Pokud si některý z termínů vyberete, napište mi prosím taky, abych se s tím netahal nebo někam nejezdil zbytečně. Díky ;-)

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

6.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 23