• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Ahoj, níže najdete informace od pořadatelek bojovky. I já ale přidám nějaké další.  Do konce přihlášek zbývají čtyři dny, takže se prosím přihlašte. Času na to bylo dost a pozdní přihlášky brát nebudu. Večerní program bude, zajistí ho Kutloch a bližší info taky přidám. Autobus bude taky, takže nemusíte mít obavy, že byste se tam nedostali. A nedělní přebor OK 99 na middlu bude taky, ten postaví Panchy. A to je snad zatím vše. Dotazy ohledně ubytování, stravování a dopravy směřujte na mě ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Dotazy ohledně bojovky směřujte prosím na Marťu Šádkovou ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). To je zatím snad vše, takže teď k té bojovce:

 

A máme ho za sebou. Letošní společensko-sportovní vrchol sezóny a hlavní sezónu vůbec. Jeden z historicky nejlepších výsledků dosažených při loňském dobývání Radyně byl náročný na obhajobu, ale nezůstali jsme za ním daleko, pokud vubec - zlato a dva bronzy za štafet a dva bronzy z klubů - tj. opět jsme po prestižním závěrečném závodě byli na bedně v obou kategoriích!

 

V záplavě sportovně-organizačních zpráv by nám tu málem zapadla jedna navýsost společenská

 

Všechny potřebné informace najdete tady.

 

Ahoj, i letos se uskuteční tradiční zakončení sezóny, tentokrát v termínu 14.-15.11 v areálu Renospond ve Zderazi, tedy na stejném místě, jako Velikonočko......

 

A máme ho za sebou. Obávané letošní mistrovství na klasické trati. Vydařilo se sportovně, pořadatelsky a pro nás i výsledkově. Skoro až historicky. Získali jsme zlato z obou hlavních kategorií, díky Denise a Baptistovi, stříbrné medaile vybojovaly Klára a Bára, bronz Pája a Šimon, na velkou bednu se v jednadvacítkách vešel ještě šestý Ňuf a o necelou minutu utekla nakonec sedmé Dáduli!

(průběžně rozšiřováno o další dojmy)

 

O uplynulém víkendu se už tradičně uskutečnila švýcarská finálová série závodů světového poháru

 

Okruhy, Mapa: Běleč (PHK);  Výsledky tady

 

Po klasice se uzavřely hlavní individuální dlouhodobé soutěže a dopadly pro nás stejně jako klasika samotná - vítězstvím v dámské i pánské kategorii.

 

Partnerská společnost Sportvisio nám zaslala speciální nabídku pro své akce.

 

 

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

22.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 19