• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Můžete si zapsat do diářů, že letošní výročka se bude konat ve čtvrtek 14.1.2016 od 17:00, klasicky v Country Clubu Lucie na Novém Hradci....

 

S počátkem roku už se přiblížily první termíny přihlášek na některé prázdninové vícedenní. Letos se mj. zase jednou koná Swiss-O-Week a prapor hradecké výpravy tradičně zvedají Balcarovi, zde tedy příslušná výzva:

 

Po Vánočním sprintu se do průběžného vedení dostal Kuba Kamenický o bod před Ondru Metelku. Na třetím místě je Kuba Chaloupský. Do čtvrtka je ještě možné zaběhnout si model SHK a polepšit si. Dosavadní výsledky jsou zde.

 

To jsme tu ještě neměli, včera naděloval i čáp! Měl toho přecejen míň než Ježíšek, tak přistál u Tihonových už před polednem a po rozbalení vykoukl Honzik - tři kila živé váhy a 49 cm ještě živější výšky (délky). Tak šťastné a veselé! :-)

 

Nedělní middle na zakončení byl jedním z několika závodů, které se počítají do žebříčku klubového mistrovství. Po třech závodech vede suverénně Ondra Metelka, který vyhrál i třetí závod a má plný počet bodů. Na druhém místě je Kuba Kamenický a třetí je Košta. Do žebříčku se ještě počítají Klokan kros 29. listopadu a Vánoční sprint 20. prosince. Mimo tyto závody se počítá i Model SHK, který je na Biřičce (nejlepší čas zatím zaběhl Kuba). Průběžné výsledky naleznete zde.

 

Výsledky z nedělního deštivého middlu jsou zde. Mezičasy z těch pár SIkontrol naleznete tady.

V ubytovně, na místě, kde měli během middlu odložené věci vystěhovalci z hotelu, zůstaly bílé maratonky Kalenji, jsou u Kadeho

 

Ahoj, za pár dní vyplouváme, takže jsou tady poslední pokyny před akcí. Většina důležitých informací je v tabulce. Najdete tam jídelníček, čas jídel, cenu a rozmístění lidí do pokojů (to si zapamatujte). Jak už bylo napsáno, sraz na místě je v 10:00. Autobus bude odjíždět v 7:30 z nábřeží a v 7:40 od harmonie. Bude dost plný, tak se nedivte.

Organizátorky bojovky taky napsaly seznam toho, co byste měli mít: buzola, tužka, nějaký papír, jídlo, něco na zahřátí a pro ty pomalejší se určitě bude hodit i světlo ;-) Na večer si nezapomeňte nějaký fešný úbor a nacvičenou choreografii. Na neděli samozřejmě SI čip. Spacáky ani karimatky neberte, ale vezměte si dost teplého oblečení. Na sobotu sluneční brýle a na neděli pláštěnku. To je snad vše, uvidíme se na místě!

 

Zakončení nebude jen přátelské setkání a oslava konce sezony. Bude to i pořádný boj o body do žebříčku o nejlepšího sportovce OK 99 Hradec Králové. V průběžném vedení je zatím Ondra Metelka s Kubou Kamenickým, ale ještě nás čekají tři závody. Průběžné pořadí je zde. Následující závod, ve kterém se může pořadí přesypat je nedělní middle. Parametry middlíku jsou následující: ...

 

Žáci v kategoriích DH12 a DH14 vyhráli letos dlouhodobou soutěž družtev žactva.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělé výkony v barvách našeho oddílu.

 

Ve čtvrtek od 17.30 zahajuje Petra opět pravidlené tréninky v tělocvičně na ZŠ Štefánikova

 

Nejdřív zase jedno info ode mě. Udělal jsem tabulku, kde je seznam lidí. Zatím bych potřeboval, aby si každý aktualizoval info o dopravě. Někdo ještě nevěděl atd, tak abych to mohl dát nějak dohromady. A taky si tam prosím každý vyplňte své datum narození. Zatím nevím, jaké budeme mít k dispozici pokoje, ale letos dám dohromady nějaký návrh rozložení lidí sám, případně s pomocí trenérů. Potom to do tabulky napíšu a reklamace budete moc směřovat na mě.

A už máme i pokyny k večernímu programu. Ten bude letos opět pod taktovkou Kutlocha:..

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

13.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 25