• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Mapový trénink na kole - vysledky

 

Sedmý mapový trénink Královéhradeckého sportovního centra se uskuteční ve středu. Bus odjíždí v 16:00 od Flošny. Jede se na Hořický chlum. Pokyny a Přihlášky do úterý 31.5. do 20:00 jsou zde.

 

Výsledky tréninku jsou  tady

Mapový trénink ve středu je podrobně popsán tady a přihlášky jsou tady

Zdraví Luděk

 

Nejvýznamnější orienťácký podnik v ČR od konání mistrovství světa před osmi lety je za dveřmi. V sobotu v 12.30 odstartuje sprintovými štafetmi v Bruntále mistrovství Evropy 2016.

 

O tomto víkendu se běžela Tiomila, tentokrát relativně mimořádně na severu, ve Falunu, s centrem na tamním lyžařském stadionu.

 

Před MČR ve sprintu zůstávala stále ještě velmi otevřená nominace na závod sprintu při mistrovství Evropy, jelikož z až 12 možných jmen bylo známo pouze pět.

 

Pátý mapový trénik, poslední před odjezdem do Švédska, se uskuteční ve středu 11. 4. na Biřičce. Připravena pro vás bude švýcárna i koridory. Doprava je individuální. Více info zde. Přihlášky do úterý 10. 4. do 22:00 zde. Výsledky zde

 

Uplynulý víkend byl ve znamení dvojice mistrovství na nejkratších tratích - stejně jako vloni se MČR ve sprintu a sprintových štafet odehrálo na jednom místě.

 

Pro závody ŽB o nadcházejícím víkendu (Halouny, za Prahou, kousek od prostoru pátečního tréninku cestou na velikonoční soustředění) není organizována společná doprava,

 

Mapový trénink - středa 4. 5. 2016 - Rychnov nad Kněžnou

Výsledky zde

 

Od soboty do pondělí se ve Wrocławi a okolí odehrál třídenní blok úvodní série závodů světového poháru.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

49.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 8