• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Stále mi doma zůstává pár kusů oddílového oblečení, takže pokud má někdo zájem, měl by číst dále. Momentálně se nabízí:
Podkolenky Synyt: 35-38, 43-45,
Děrovaný dres Noname: XS, S, S, S, M, XL
Elastický dres Noname unisex: S, M
3/4 elasťáky Noname (černo-bílo-zelené): XL, XL, XXL
Pro bližší info napište na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Můžete si zapsat do diářů, že letošní výročka se bude konat ve čtvrtek 14.1.2016 od 17:00, klasicky v Country Clubu Lucie na Novém Hradci....

 

S počátkem roku už se přiblížily první termíny přihlášek na některé prázdninové vícedenní. Letos se mj. zase jednou koná Swiss-O-Week a prapor hradecké výpravy tradičně zvedají Balcarovi, zde tedy příslušná výzva:

 

Po Vánočním sprintu se do průběžného vedení dostal Kuba Kamenický o bod před Ondru Metelku. Na třetím místě je Kuba Chaloupský. Do čtvrtka je ještě možné zaběhnout si model SHK a polepšit si. Dosavadní výsledky jsou zde.

 

To jsme tu ještě neměli, včera naděloval i čáp! Měl toho přecejen míň než Ježíšek, tak přistál u Tihonových už před polednem a po rozbalení vykoukl Honzik - tři kila živé váhy a 49 cm ještě živější výšky (délky). Tak šťastné a veselé! :-)

 

Nedělní middle na zakončení byl jedním z několika závodů, které se počítají do žebříčku klubového mistrovství. Po třech závodech vede suverénně Ondra Metelka, který vyhrál i třetí závod a má plný počet bodů. Na druhém místě je Kuba Kamenický a třetí je Košta. Do žebříčku se ještě počítají Klokan kros 29. listopadu a Vánoční sprint 20. prosince. Mimo tyto závody se počítá i Model SHK, který je na Biřičce (nejlepší čas zatím zaběhl Kuba). Průběžné výsledky naleznete zde.

 

Výsledky z nedělního deštivého middlu jsou zde. Mezičasy z těch pár SIkontrol naleznete tady.

V ubytovně, na místě, kde měli během middlu odložené věci vystěhovalci z hotelu, zůstaly bílé maratonky Kalenji, jsou u Kadeho

 

Ahoj, za pár dní vyplouváme, takže jsou tady poslední pokyny před akcí. Většina důležitých informací je v tabulce. Najdete tam jídelníček, čas jídel, cenu a rozmístění lidí do pokojů (to si zapamatujte). Jak už bylo napsáno, sraz na místě je v 10:00. Autobus bude odjíždět v 7:30 z nábřeží a v 7:40 od harmonie. Bude dost plný, tak se nedivte.

Organizátorky bojovky taky napsaly seznam toho, co byste měli mít: buzola, tužka, nějaký papír, jídlo, něco na zahřátí a pro ty pomalejší se určitě bude hodit i světlo ;-) Na večer si nezapomeňte nějaký fešný úbor a nacvičenou choreografii. Na neděli samozřejmě SI čip. Spacáky ani karimatky neberte, ale vezměte si dost teplého oblečení. Na sobotu sluneční brýle a na neděli pláštěnku. To je snad vše, uvidíme se na místě!

 

Zakončení nebude jen přátelské setkání a oslava konce sezony. Bude to i pořádný boj o body do žebříčku o nejlepšího sportovce OK 99 Hradec Králové. V průběžném vedení je zatím Ondra Metelka s Kubou Kamenickým, ale ještě nás čekají tři závody. Průběžné pořadí je zde. Následující závod, ve kterém se může pořadí přesypat je nedělní middle. Parametry middlíku jsou následující: ...

 

Žáci v kategoriích DH12 a DH14 vyhráli letos dlouhodobou soutěž družtev žactva.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělé výkony v barvách našeho oddílu.

 

Ve čtvrtek od 17.30 zahajuje Petra opět pravidlené tréninky v tělocvičně na ZŠ Štefánikova

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

45.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 42