• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

To jsme tu ještě neměli, včera naděloval i čáp! Měl toho přecejen míň než Ježíšek, tak přistál u Tihonových už před polednem a po rozbalení vykoukl Honzik - tři kila živé váhy a 49 cm ještě živější výšky (délky). Tak šťastné a veselé! :-)

 

Nedělní middle na zakončení byl jedním z několika závodů, které se počítají do žebříčku klubového mistrovství. Po třech závodech vede suverénně Ondra Metelka, který vyhrál i třetí závod a má plný počet bodů. Na druhém místě je Kuba Kamenický a třetí je Košta. Do žebříčku se ještě počítají Klokan kros 29. listopadu a Vánoční sprint 20. prosince. Mimo tyto závody se počítá i Model SHK, který je na Biřičce (nejlepší čas zatím zaběhl Kuba). Průběžné výsledky naleznete zde.

 

Výsledky z nedělního deštivého middlu jsou zde. Mezičasy z těch pár SIkontrol naleznete tady.

V ubytovně, na místě, kde měli během middlu odložené věci vystěhovalci z hotelu, zůstaly bílé maratonky Kalenji, jsou u Kadeho

 

Ahoj, za pár dní vyplouváme, takže jsou tady poslední pokyny před akcí. Většina důležitých informací je v tabulce. Najdete tam jídelníček, čas jídel, cenu a rozmístění lidí do pokojů (to si zapamatujte). Jak už bylo napsáno, sraz na místě je v 10:00. Autobus bude odjíždět v 7:30 z nábřeží a v 7:40 od harmonie. Bude dost plný, tak se nedivte.

Organizátorky bojovky taky napsaly seznam toho, co byste měli mít: buzola, tužka, nějaký papír, jídlo, něco na zahřátí a pro ty pomalejší se určitě bude hodit i světlo ;-) Na večer si nezapomeňte nějaký fešný úbor a nacvičenou choreografii. Na neděli samozřejmě SI čip. Spacáky ani karimatky neberte, ale vezměte si dost teplého oblečení. Na sobotu sluneční brýle a na neděli pláštěnku. To je snad vše, uvidíme se na místě!

 

Zakončení nebude jen přátelské setkání a oslava konce sezony. Bude to i pořádný boj o body do žebříčku o nejlepšího sportovce OK 99 Hradec Králové. V průběžném vedení je zatím Ondra Metelka s Kubou Kamenickým, ale ještě nás čekají tři závody. Průběžné pořadí je zde. Následující závod, ve kterém se může pořadí přesypat je nedělní middle. Parametry middlíku jsou následující: ...

 

Žáci v kategoriích DH12 a DH14 vyhráli letos dlouhodobou soutěž družtev žactva.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělé výkony v barvách našeho oddílu.

 

Ve čtvrtek od 17.30 zahajuje Petra opět pravidlené tréninky v tělocvičně na ZŠ Štefánikova

 

Nejdřív zase jedno info ode mě. Udělal jsem tabulku, kde je seznam lidí. Zatím bych potřeboval, aby si každý aktualizoval info o dopravě. Někdo ještě nevěděl atd, tak abych to mohl dát nějak dohromady. A taky si tam prosím každý vyplňte své datum narození. Zatím nevím, jaké budeme mít k dispozici pokoje, ale letos dám dohromady nějaký návrh rozložení lidí sám, případně s pomocí trenérů. Potom to do tabulky napíšu a reklamace budete moc směřovat na mě.

A už máme i pokyny k večernímu programu. Ten bude letos opět pod taktovkou Kutlocha:..

 

Ahoj, níže najdete informace od pořadatelek bojovky. I já ale přidám nějaké další.  Do konce přihlášek zbývají čtyři dny, takže se prosím přihlašte. Času na to bylo dost a pozdní přihlášky brát nebudu. Večerní program bude, zajistí ho Kutloch a bližší info taky přidám. Autobus bude taky, takže nemusíte mít obavy, že byste se tam nedostali. A nedělní přebor OK 99 na middlu bude taky, ten postaví Panchy. A to je snad zatím vše. Dotazy ohledně ubytování, stravování a dopravy směřujte na mě ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Dotazy ohledně bojovky směřujte prosím na Marťu Šádkovou ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). To je zatím snad vše, takže teď k té bojovce:

 

A máme ho za sebou. Letošní společensko-sportovní vrchol sezóny a hlavní sezónu vůbec. Jeden z historicky nejlepších výsledků dosažených při loňském dobývání Radyně byl náročný na obhajobu, ale nezůstali jsme za ním daleko, pokud vubec - zlato a dva bronzy za štafet a dva bronzy z klubů - tj. opět jsme po prestižním závěrečném závodě byli na bedně v obou kategoriích!

 

V záplavě sportovně-organizačních zpráv by nám tu málem zapadla jedna navýsost společenská

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

26.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 43