• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Výsledky z dnešního měření
(kliknout na titulek)

 

Výborně takticko-strategické schopnosti prokázal náš úspěšný reprezentant Pavel Kubát i mimo sportovní kolbiště. Ideálně na dobu závodního vakua mu vyšly jiné příjemné starosti, neboť společně s Jančou jsou nyní šťastnými rodiči dalšího nadějného sportovce!

 

Po pátečním (videokonferenčním) zasedání sekce OB je už i oficiálně potvrzeno, že bychom měli pořádat první mistrovský závod nabité podzimní sezóny.

 

Zatímco my běháme jen omezeně, čas nám běží pořád úplně stejně. Ale nemužeme se pořádně potkat a (to už vůbec ne) potřást si pravicí, když někomu ten čas vykrouží zas jeden nový letokruh.

 

V současné době jsou všechny tréninky, soustředění a závody zrušeny. Abychom všichni nezakrněli doma, je možné se jít individuálně proběhnout na mapu. V dokumentech v privátní zóně jsou postavené tréninky. Stačí si vybrat a jít se proběhnout.

 

Doba je - a asi ještě nějaký čas bude - nejistá, ale na scénářích pro další postup v případě uvolnění se pracuje. Dnešní zpráva z O-news je samozřejmě jen nejapným aprílovým žertem, ale i my máme na svazu své lidi, takže máme zaručeně japné informace. Hrubé obrysy prvních návrhů mají celkem logickou podstatu, vycházející z omezování mezilidských kontaktů.

 

Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením je nutné zrušit velikonoční soustředění. Prozatím bez náhrady - o případném náhradním termínu můžeme jednat, až se sportovní život vrátí do normálu. Nejzazší termín velikonočka je proto duben 2021. A pro úplnost dodávám, že z vašich el. peněženek samozřejmě nic strhávat nebudeme.

 

Bezpečnostní rada státu zakázala sportovní a kulturní akce nad 100 osob kvůli šíření koronaviru. Z tohoto důvodu jsme nuceni celý letošní Jarní pohár zrušit. Mrzí nás to, ale nic s tím nenaděláme.

 
Pokud jste ještě nezaznamenali tento projekt ČSOS, zde najdete více informací a odkaz na objednávkový formulář. Objednávky ale končí 8. 3.
 

Velikonočko letos v Jizerkách

vezměte si čipy

 

Už je tomu 14 dní, co se na svět v trutnovské porodnici vyloupla Nina. Od té doby dělá Terce a Panchymu společnost a radost.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

50.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 22